WindowsProgramyUniPDF 1.0.5

UniPDF 1.0.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
UniPDF
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
446

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Szybka konwersja
  • Duża liczba formatów eksportu
  • Intuicyjna obsługa
Minusy:
  • Brak funkcji konwersji z plików tekstowych do PDF

UniPDF jest darmowym konwerterem plików PDF, dostępnym w polskiej wersji językowej. Program wyróżnia sie niezwykle intuicyjnym interfejsem, dzięki któremu w kilka chwil możliwe jest wybranie interesującego nas dokumentu i zapisanie go w jednym z wielu formatów. 

Program UniPDF pozwala na przerobienie PDF-a na plik doc (Word), rtf, czysty tekst (txt), HTML oraz różnego rodzaju formaty graficzne (JPG/PNG/BMP/TIF/GIF/PCX/TGA). W przypadku zapisu do pliku graficznego, możliwe jest dostosowanie rozdzielczości ekranu oraz liczby bitów. 

Algorytm konwersji zastosowany w UniPDF można ocenić bardzo dobrze – program radzi sobie nie tylko z prostymi dokumentami zawierającymi sam tekst, ale również z bardziej skomplikowanymi PDF-ami z materiałami graficznymi oraz różnym formatowaniem tekstu. Poza tym, aplikacja ma niewielki rozmiar (ok. 5.7 MB), a mimo tego wykazuje się precyzją konwersji, jak i dobrą szybkością, nawet w przypadku pracy na wielostronicowych dokumentach.

Warto odnotować fakt, że UniPDF jest cały czas rozwijany - twórcy zapowiadają kolejne wersje, obsługujące większą liczbę formatów wyjściowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0