WindowsProgramyUniversal Document Converter 6.1

Universal Document Converter 6.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
fCoder Group International
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
417

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Obsługa DjVu
  • Dostęp do API
  • Funkcja zabezpieczenia hasłem
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Universal Document Converter to aplikacja pozwalająca na konwersję różnego rodzaju plików do formatu PDF. Program pozwala na stworzenie dokumentu PDF z takich plików jak TIFF, JPEG, PNG, PCX, DCX oraz GIF. W najnowszej wersji programu, Universal Document Converter został przystosowany do konwersji dokumentów DjVu do PDF. Możliwe jest również łatwe dostosowanie jakości dokumentu, nawet do rozdzielczości 6000 DPI. Stworzone pliki PDF mogą zostać zabezpieczone hasłem - algorytm wykorzystany w aplikacji to RC4.

Program został przystosowany do pracy w środowiskach biznesowych: jest kompatybilny z Microsoft Windows Terminal Services oraz Citrix. Universal Document Converter daje możliwość łatwego udostępniania plików w sieci lokalnej. Możliwości aplikacji można dostosować do rozwiązań biznesowych: producent udostępnia publiczne API, które może posłużyć do zwiększenia funkcjonalności Universal Document Converter.

Wersja demonstracyjna nie posiada ograniczeń poza znakiem wodnym, który jest nanoszony na każdy plik. Jako, że Universal Document Converter jest stworzony głównie z myślą o kliencie biznesowym, producent przygotowuje atrakcyjne oferty w przypadku zamówień wielostanowiskowych: pojedyncza licencja kosztuje 69 dolarów, jednak zamówienia powyżej 5 stanowisk wiążą się z kilkudziesięcioprocentowymi rabatami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0