WindowsProgramyVirtual PC 2007 SP1

Virtual PC 2007 SP1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
31,72
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
404

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Możliwość tworzenia wielu systemów.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Czasami problemy ze stabilnością.

Bezpłatny dodatek do systemu Windows 7 o nazwie Virtual PC umożliwia uruchomienie na jednym komputerze nawet kilka niezależnych od siebie wirtualnych systemów. Rozwiązanie to może być przydatne zaawansowanym użytkownikom, którzy przed zastosowaniem pewnych ustawień lub konfiguracji chcą je przetestować w bezpiecznym środowisku, aby uniknąć ewentualnych błędów lub awarii.

Za pomocą dodatku Virtual PC możemy również emulować różne systemy operacyjne, co może się okazać przydatne na przykład przy uruchamianiu starszych programów, które nie współpracują z najnowszymi systemami lub aplikacji dedykowanych tylko do jednego, starszego systemu operacyjnego. Rozszerzenie Virtual PC współpracuje tylko z systemem Windows 7 w wersji Professional, Enterprise oraz Ultimate i jest niezbędne do uruchomienia Trybu Windows XP.

W najnowszej wersji rozszerzenia znajdziemy między innymi możliwość podłączania peryferii, urządzeń i przenośnych pamięci do portu USB w czasie pracy na maszynie wirtualnej. Oprócz tego Virtual PC daje użytkownikom możliwość uruchamiania programów zainstalowanych wirtualnie bezpośrednio na pulpicie systemu-hosta. Pamiętajmy jednak, że rozszerzenie KB977206 pracuje prawidłowo jedynie na systemach aktualnych – niezbędna jest łatka KB977206.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0