WindowsProgramyVista Manager 4.1.6

Vista Manager 4.1.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Yamicsoft Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
246

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Ogromna liczba funkcji dla systemu Windows Vista.
  • Możliwość ingerencji w ukryte lub zablokowane opcje.
  • Ciekawe opcje optymalizacyjne system operacyjny.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy będą w stanie wykonać wszystkie funkcje samodzielnie.

Vista Manager to uniwersalne i kompleksowe narzędzie udostępniane przez twórców na zasadzie licencji testowej, za pomocą którego zoptymalizujemy pracę systemu operacyjnego Windows Vista.

W skład pakietu wszystkich funkcji programu Vista Manager wchodzi ponad 30 różnych składników do zarządzania, optymalizowania i czyszczenia systemu operacyjnego Windows. Program Vista Manager między innymi wyświetla szczegółowe informacje na temat systemu, pozwala zarządzań aktywnymi procesami, umożliwia przeprowadzenie czyszczenia dysków i rejestru systemowego etc.

Oprócz tego użytkownicy mogą zarządzać autostartem, czyli programami, które startują wraz z systemem operacyjnym zaraz po uruchomieniu komputera. Ponadto za pomocą programu możemy wyczyścić dysk ze zbędnych plików, duplikatów, możemy przeprowadzić defragmentację partycji etc. Warto pamiętać, że program został stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows Vista, dlatego też wiele funkcji jest charakterystycznych tylko dla tej odsłony systemu firmy Microsoft.

Z charakterystycznych funkcji na uwagę zasługuje możliwość wyłączenia wybranych aplikacji systemowych, np. Windows Mail, Windows Vista Sidebar czy Movie Maker. Przygotowano także narzędzia do archiwizacji poczty oraz skrzynek z programu Windows Mail. Za pomocą programu możemy również wyłączyć powiadomienia o wybranych błędach systemowych. Niestety program Vista Manager posiada ograniczenie czasowe – z programu możemy korzystać przez 15 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0