WindowsProgramyWYSIWYG Web Builder 9.0.3

WYSIWYG Web Builder 9.0.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Pablo Software Solutions
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.29 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
395

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo wygodna i bezproblemowa obsługa programu.
  • Nawet początkujący użytkownicy będą w stanie stworzyć własną stronę internetową.
  • Mimo prostej obsługi – ogromna liczba dodatkowych opcji.
Minusy:
  • Brak polskiego interfejsu – spolszczenie dostępne w sieci jest niepełne.
  • Mimo wszystko zaawansowani użytkownicy mogą odczuwać niedobór funkcji.

WYSIWYG Web Builder to bardzo zaawansowany i niezwykle wygodny program do tworzenia stron internetowych. Najważniejszą zaletą programu jest fakt, że jego użytkownicy nie muszą mieć zaawansowanej wiedzy informatycznej i doświadczenia programistycznego.

Za pomocą tej aplikacji nawet amatorzy i początkujący użytkownicy komputerów będą w stanie stworzyć własną stronę internetową od podstaw, a wszystko to dzięki obecności techniki WYSIWYG (What-You-See-Is-What-You-Get). W prostym tłumaczeniu oznacza to, że końcowym efektem pracy użytkownika będzie to, co jest wyświetlane w danej chwili na ekranie. Tworząc stronę internetową widzimy cały czas jej aktualny, wizualny stan. 

Tworzenie strony ogranicza się do kilku działań. Treść strony wpisujemy w gotowe miejsca lub stworzone za pomocą edytora pola, zaś wszystkie elementy graficzne możemy dowolnie przesuwać za pomocą myszki. Efekt projektowania możemy obserwować na bieżąco za pośrednictwem wbudowanej w program WYSIWYG Web Builder przeglądarki internetowej. Warto również zwrócić uwagę na wbudowanego klienta FTP, za pomocą którego możemy umieścić stworzoną stronę bezpośrednio na serwerze.

Jeśli chodzi o tworzenie stron HTML5/CSS3 , program WYSIWYG Web Builder wspiera YouTube HTML5, nowe formy wejściowe HTML5 oraz wszelkie narzędzia do rysowania. Oprócz tego program obsługuje gradienty, menu nawigacji oraz galerie zdjęć CSS3. Oprócz tego zastosowano wsparcie dla kilku popularnych edytorów taki jak CKEditor, TinyMCE oraz CLEditor oraz możliwość użycia specjalnie zaprojektowanych bloków do integracji z istniejącymi szablonami.

Warto również wspomnieć o oddzielnym Menu CMS do nawigacji pomiędzy stronami internetowymi z wieloma opcjami konfiguracyjnymi. Nie zabrakło również wbudowanych narzędzi do wyszukiwania treści w Internecie oraz obsługi AJAX, która umożliwia użytkownikowi szybkie poruszanie się pomiędzy stronami. Po opublikowaniu strony z pewnością docenimy obecność mechanizmu zliczania odwiedzin stron. 

W najnowszej wersji programu znajdziemy mnóstwo nowości i udoskonaleń. Zmieniono przede wszystkim interfejs użytkownika, który teraz przypomina zastosowaną w pakiecie biurowym MS Office wstążkę z podziałem na typ narzędzi i opcji. Dodano również obsługę animacji CSS3, która jest wyświetlana na stronie bez wykorzystania JavaScript czy też Javy. Wersja udostępniana przez producenta pozwala na 30-dniowe testowanie aplikacji. W sieci możemy również znaleźć spolszczenie do programu WYSIWYG Web Builder.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0