WindowsProgramyWinDVD Pro 11.0.0.342

WinDVD Pro 11.0.0.342 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Corel
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
118 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
457

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wsparcie dla nośników BDXL
  • Funkcja poprawy jakości wideo
  • Możliwość przerobienia filmy 2D w 3D
  • Obsługa wielu formatów
Minusy:
  • Wysoka cena licencji

WinDVD Pro to zaawansowany odtwarzacz Blu-ray i DVD stworzony przez Corela, firmę produkującą zaawansowane narzędzia graficzne takie jak CorelDraw czy PaintShop. 

WinDVD Pro, poza możliwością odtwarzania filmów DVD, Blu-Ray i najpopularniejszych plików wideo takich jak WMV, AVCHD, AVI, posiada szereg funkcjonalnych narzędzi. Jednym z najciekawszych jest funkcja przekształcania filmów 2D w 3D. Program dokonuje analizy materiału dwuwymiarowego i nanosi efekty przestrzenne, które są widoczne podczas oglądania filmu w okularach 3D. 

Możliwe jest również poprawienie jakości standardowego materiału wideo: film jakości DVD, WinDVD Pro jest w stanie przeskalować do wyższej rozdzielczości, co zwiększa jakość wyświetlania obrazu. Program posiada również system korekcji koloru i oświetlenia oraz narzędzie do kadrowania materiału wideo.

WindDVD Pro posiada obsługę technologii BD-Live, która pozwala na pobieranie materiałów dodatkowych podczas oglądania filmów na nośniku Blu-Ray. Poza tym, program wspiera wszystkie formaty Blu-Ray, w tym najnowszy, BDXL, który umożliwia wielokrotny zapis do 100 GB danych. Program obsługuje wszystkie najważniejsze formaty audio i wideo: są to m.in. Blu-ray 3D™, BD-Live™, BDXL™ i AVCREC™, DivX® for Windows® 7, FLV, QuickTime®, Windows Media® (WMV), DVD-Video, MPEG, MTS, M2TS, MKV, MP4 oraz 3GP. 

Podczas oglądania filmów docenimy system wygładzania ruchu, który zwiększa liczbę FPS-ów, co eliminuje opóźnienie w obrazie oraz funkcję usuwania wstrząsów w filmach stworzonych za pomocą kamery HD czy telefonu komórkowego. Za wysoką jakość dźwięku odpowiadają technologie Dolby® Headphone, Dolby® Pro Logic® IIx, Dolby® Virtual Speaker i DTS® Neo:6, które pozwalają uzyskać świetnej jakości, przestrzenny dźwięk. Ścieżkę audio można zmodyfikować przez odszumianie, nadanie efektu kinowego lub znormalizowanie.

WinDVD Pro 11 jest dostępny w wersji cyfrowej lub pudełkowej. Edycja pudełkowa zawiera okulary do oglądania filmów 3D. Corel udostępnia 30-dniową wersję próbną, która pozwala zapoznać się z aplikacją. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0