WindowsProgramyWinRAR 5.01

WinRAR 5.01 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Alexander Roshal
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
815

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Bardzo wysoka wydajność i sprawność działania.
  • Wiele nowości w piątej generacji programu.
  • Nowy format RAR5 oferujący mnóstwo ciekawych właściwości.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Tylko 40-dniowa wersja testowa.

WinRAR to prawdopodobnie najpopularniejszy program służący do kompresji i dekompresji plików dostępny obecnie w sieci. Ostatnio pojawiła się piata generacja jednej z najlepszych aplikacji tego typu na świecie.

 

Program jest bardzo niewielki, ważący około 2 MB program, który jest w stanie poradzić sobie z ogromnymi ilościami plików do zarchiwizowania. Dowód? WinRAR może pracować z archiwami o wielkości nawet 8 mld gigabajtów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zarchiwizować ogromną bazę danych nawet dużej korporacji.

 

Obsługa programu jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy opanują wszystkie opcje, choć ostrożni i niedoświadczeni mogą skorzystać z wbudowanego kreatora, który pozwala dotrzeć niemal do wszystkich funkcji programu prowadząc od początku do końca za rękę. W najnowsze, piątej już edycji znajdziemy między innymi nowy format końcowy RAR5, który skorzysta z dobrodziejstw najnowszych procesorów wielordzeniowych. Ponadto, według deklaracji twórców, prędkość dekompresji plików RAR wzrosła nawet o 30%. Wersja testowa programu WinRAR pozwala na bezpłatne korzystanie ze wszystkich funkcji przez 40 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0