WindowsProgramyWindows 10 Media Creation Tool 1.0

Windows 10 Media Creation Tool 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18,74 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa – w większości zautomatyzowana.
  • Możliwość wyboru wersji systemu operacyjnego.
  • Pewne pochodzenie – brak ryzyka problemów z licencją.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy poradzą sobie bez tego narzędzia.

Windows 10 Media Creation Tool to bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego szybko i bezproblemowo stworzymy obraz instalacyjny systemu operacyjnego Windows 10. Oprócz tego będziemy mogli zaktualizować system lub stworzyć nośnik – DVD lub USB – z „czystą” wersją instalatora. 

 

Co prawda premiera systemu już za nami, ale jeśli ktoś nadal nie uzyskał automatycznej aktualizacji, może skorzystać z prostego narzędzie udostępnianego przez firmę Microsoft. Działanie programu jest proste i w większości etapów całkowicie zautomatyzowane. Między innymi dzięki temu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi opcjami i stworzeniem nośnika instalacyjnego. Co więcej, aplikacja nie wymaga instalacji – wystarczy wypakować ją do dowolnej lokalizacji, zaś po uruchomieniu, program Windows 10 Media Creation Tool zaoferuje kilka opcji do wyboru. 

 

Możemy zaktualizować obecnie używany system tj. Windows 7 lub Windows 8.1, jak również pobrać pliki instalacyjne w celu stworzenia nośnika instalacyjnego od podstaw na płycie DVD lub pamięci USB. Jeśli chodzi o wybór systemu, możemy wybrać edycję Windows 10 Home, skierowaną dla użytkowników domowych, lub Windows 10 Pro, która przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników lub użytku profesjonalnego. 

 

Możemy również zdecydować się na wersję z literką N, która pozbawiona jest odtwarzacza Windows Media Player i kilku zbędnych z punktu widzenia zaawansowanych użytkowników opcji. Na koniec wybieramy wersję – 32- lub 64-bitową w zależności od posiadanego sprzętu. Cała procedura ściągania danych i zapisywania przebiega automatycznie, należy jednak pamiętać, że niezbędny jest nośnik o pojemności przynajmniej 6 GB. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0