WindowsProgramyWindows 8 Transformation Pack 7.0

Windows 8 Transformation Pack 7.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Windows X’s Shrine
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
58,26 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Radykalnie zmienia i odświeża wygląd systemu operacyjnego.
  • Bardzo duża liczba dodatkowych opcji i konfiguracji.
  • Bezproblemowa praca bez ingerencji w składniki systemu.
Minusy:
  • Spore problemy z zupełnym odinstalowaniem i przywróceniem systemu do poprzedniego stanu.
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć problem z ustawieniem wszystkich opcji.

Windows 8 Transformation Pack to bezpłatny i kompleksowy zestaw dodatków, umożliwiający zmianę wyglądu systemu operacyjnego Windows na ten, zastosowany w najnowszej edycji – 8. Za pomocą programu radykalnie zmienimy wygląd bez konieczności reinstalacji systemu lub instalacji skomplikowanych programów.

Po zastosowaniu Windows 8 Transformation Pack system operacyjny zmieni się nie do poznania. Modyfikacji ulegną ikony, tapety, kursory, paski narzędzi, styl okien, ekran bootawania i logowania etc. Oczywiście najważniejszą zmianą jest zastosowanie charakterystycznego dla Windowsa 8 interfejsu Metro, który oparty jest na specjalnych kafelkach.

W przeciwieństwie do konwencjonalnego systemu Windows 8, program Windows 8 Transformation Pack daje możliwość dodania specjalnego paska narzędziowego, w którym możemy umieścić najczęściej używane programy, składniki systemu operacyjnego, pliki, foldery, katalogi etc. oczywiście ilość opcji konfiguracyjnych sprawi, że nawet bardzo wybredni esteci i miłośnicy upiększania systemu będą w pełni usatysfakcjonowani. 

W opcjach konfiguracyjnych możemy między innymi zmienić pozycję panelu, tryb wyświetlania, styl i zachowanie dodatków, rozmieszczenie elementów etc. Warto również wspomnieć o tym, że program Windows 8 Transformation Pack jest bardzo prosty w obsłudze i instalacji, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez żadnego doświadczenia informatycznego bez problemu poradzą sobie z radykalną zmianą wizualną systemu. 

Pamiętajmy jednak, że używanie programu na niektórych komputerach może generować pewne problemy, szczególnie w przypadku słabszych maszyn z mniejszą ilością pamięci RAM. Warto również wspomnieć o tym, że Windows 8 Transformation Pack jest w pełni darmowy i dostępny bezpłatnie. Podczas instalacji kreator proponuje zmianę strony startowej przeglądarki – warto odznaczyć opcję „Set Windows X' Live as default homepage”.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0