WindowsProgramyWindows Update Downloader 1.1.1

Windows Update Downloader 1.1.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Anvisoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,13 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
467

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Szybkie i skuteczne wyszukiwanie łatek i poprawek.
  • Możliwość wyboru, które łatki mają być zainstalowane.
Minusy:
  • Zbyt uproszczony interfejs.

Windows Update Downloader to prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, za pomocą której możemy szybko i wygodnie zarządzać aktualizacjami systemu z rodziny Microsoft Windows. 

 

Za pomocą programu Windows Update Downloader możemy zarządzać aktualizacjami oraz szybko analizować strukturę systemu w poszukiwaniu ewentualnych luk. Po wykryciu problemu możemy szybko pobrać odpowiednią łatkę i skutecznie załatać wszystkie dziury w zabezpieczeniach. Obsługa programu jest bardzo prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z wykorzystaniem wszystkich możliwości programu.

 

Co ciekawe, program nie wymaga instalacji, zaś działanie ogranicza się do uruchomienia oraz kliknięcia w przycisk odpowiedzialny za funkcję skanowania. Po kilku chwilach system zostanie sprawdzony, zaś wyniki zostaną wyświetlone w postaci listy łatek do pobrania. Użytkownik może sam wybrać łatki, które chce pobrać. Na liście znajdziemy nazwę łatki, datę jej wydania, jej dokładny opis, rozmiar itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0