WindowsProgramyWindows Virtual PC 6.1.7600.16393

Windows Virtual PC 6.1.7600.16393 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,15 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Możliwość tworzenia wielu systemów.
  • Bardzo duża funkcjonalność.
Minusy:
  • Czasami problemy ze stabilnością.

Windows Virtual PC to bezpłatny dodatek do systemu Windows 7 w wersjach Professional, Enterprise i Ultimate, za pomocą którego będziemy mogli uruchamiać dowolną liczbę wirtualnych komputerów z innym systemem operacyjnym Windows.

Za pomocą dodatku Windows Virtual PC będziemy mogli uruchomić na komputerze z systemem Windows 7 starszą odmianę Windowsa. Taka funkcjonalność może być przydatna w momencie, gdy będziemy chcieli uruchomić program działający jedynie na starszych systemach lub sprawdzić działanie potencjalnie niebezpiecznej aplikacji w odizolowanym środowisku bez ryzyka uszkodzenia systemu głównego. Za pomocą dodatku możemy uruchomić starsze systemy, np. Windows 98, XP, Vista etc. w wariantach 32- lub 64 bitowych.

Konfiguracja programu jest prosta, zaś działanie bezproblemowe, dzięki czemu każdy, nawet początkujący użytkownik bez zaawansowanej wiedzy informatycznej poradzi sobie z obsługą wszystkich opcji i narzędzi. Po instalacji wirtualnego systemu, z jego poziomu uzyskamy dostęp do wszystkich podzespołów komputera – dysku twardego, urządzeń podłączonych do portów USB, drukarek etc. Co ciekawe, z poziomu systemu bazowego możemy uruchamiać programy zainstalowane na systemie wirtualnym.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0