WindowsProgramyWirelessKeyView 1.66

WirelessKeyView 1.66 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
NirSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,06 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Niezwykle proste i bezproblemowe działanie.
  • Skuteczność i szybkość pracy.
  • Zajmuje niewiele miejsca na dysku twardym.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z odczytem haseł.

WirelessKeyView to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której odzyskamy zapisane i przechowywane w systemie Windows klucze do sieci bezprzewodowych z zabezpieczeniami WEP/WPA.

Jeśli próbujemy podłączyć się do zabezpieczonej sieci bezprzewodowej, system prosi nas o podanie odpowiedniego hasła – klucza. Na szczęście w większości przypadków system prosi o ten klucz tylko przy pierwszym połączeniu – kolejne połączenia nawiązywane są automatycznie, gdyż klucz jest zapisywany i system samodzielnie go podaje. 

Klucz do znanych nam sieci jest zapisany na dysku komputera, niestety użytkownicy nie mogą go odczytać tradycyjnymi, ogólnie dostępnymi sposobami. Program WirelessKeyView pozwala szybko i prosto odzyskać zapisane hasła do wszystkich zabezpieczonych sieci, z którymi się łączyliśmy. Obsługa programu ogranicza się zaledwie do kilku kliknięć myszą.

Po uruchomieniu aplikacji w oknie pojawi się lista wszystkich zapamiętanych sieci, do których się łączyliśmy wraz z podstawowymi informacjami na ich temat. Najważniejszą informacją jest naturalnie hasło, ale oprócz tego możemy sprawdzić rodzaj zabezpieczenia danej sieci, nazwę urządzenia etc. Wszystkie informacje o sieciach możemy eksportować do dokumentów w formatach txt, htm, html, xml lub csv.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0