WindowsProgramyWise Data Recovery 3.37

Wise Data Recovery 3.37 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
WiseCleaner.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,52 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
528

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Duża liczba wykrywanych formatów plików.
  • Szeroki wachlarz filtrów i ustawień wyszukiwania.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Spore problemy ze skutecznością w odzyskiwaniu plików.
  • Nieco archaiczny interfejs.

Wise Data Recovery to niewielkie i dość proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego odzyskamy pliki, foldery lub całe partycje utracone na skutek awarii sprzętu, ataku oprogramowania wirusowego lub zwykłej nieostrożności. Należy jednak pamiętać, aby po utracie danych nie dokonywać na partycji żadnych operacji kopiowania, usuwania, instalowania itp.

Za pomocą programu Wise Data Recovery odzyskamy utracone dane zarówno z tradycyjnych dysków wewnętrznych, jak również zewnętrznych nośników danych, takich jak dyski podłączane do komputera za pośrednictwem portu USB, karty pamięci, urządzenia multimedialne, pendrive’y, odtwarzacze MP3 i MP4 etc. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na intuicyjną obsługę, z której słyną programy zespołu WiseCleaner.

Narzędzie Wise Data Recovery z pewnością spodoba się osobom niecierpliwym, bowiem całkowite skanowanie dysku w poszukiwaniu utraconych plików trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund. Po wyszukaniu plików, zostaną one wyświetlone na liście z dodatkową ikoną określającą stan pliku – dobry, zły, bardzo zły lub nie do odzyskania. Jeśli użytkownik chce przywrócić wyszukane dane, po prostu naciska odpowiedni przycisk, a następnie wybrać lokalizację dla pliku.

Jeśli chodzi o wyszukiwanie danych, do dyspozycji użytkownika oddano liczne filtry. Program umożliwia między innymi przeglądanie plików znajdujących się w wybranych katalogach oraz sortowanie listy według konkretnych wytycznych, takich jak rozmiar, nazwa, ścieżka, stopień szansy odzyskania itp. Ponadto możemy wybierać pliki na podstawie ich typu: audio, obrazy, dokumenty, poczta elektroniczna itd.

Na deser możemy wyszukiwać pliki – wystarczy wpisać fragment nazwy, a program sam dopasuje pasujące elementy. Jakby tego było mało, program Wise Data Recovery jest w pełni darmowy i możemy z niego korzystać zarówno w domu, jak i firmie. Narzędzie posiada polski interfejs użytkownika – wystarczy wybrać nasz język w opcjach programu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0