WindowsProgramyWise Memory Optimizer 3.31

Wise Memory Optimizer 3.31 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
WiseClenaer.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,79 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
367

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Sprawne i bezproblemowe działanie.
  • Skuteczne uwalnianie dużych zasobów pamięci RAM.
  • Nie ma konieczności instalacji programu.
Minusy:
  • Przy mocnych komputerach program nie jest konieczny.

Wise Memory Optimizer to bardzo ciekawe, proste w obsłudze, bezpłatne i niewymagające instalacji narzędzie do optymalizacji pamięci RAM w komputerach z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP/Vista/7/8.

Za pomocą tego niewielkiego programu możemy szybko i sprawnie uwolnić zajętezasoby pamięci fizycznej RAM. Cała procedura polega na zwolnieniu zasobów, które wykorzystywane są przez bezużyteczne w danej chwili aplikacje. Jeśli np. pracujemy z programami graficznymi lub wymagającymi aplikacjami np. do obróbki wideo, możemy na pewien czas uwolnić zajmowane przez te programy zasoby pamięci RAM by np. swobodnie i komfortowo przeglądać Internet.

Obsługa programu Wise Memory Optimizer jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownik bez wiedzy i doświadczenia informatycznego będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi możliwościami. Program może działać na żądanie użytkownika lub niezależnie od niego w trybie automatycznym. Co więcej, po uruchomieniu program dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego, istnieje również możliwość aktywowania autostartu wraz z uruchamianiem systemu operacyjnego Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0