WindowsProgramyWise Registry Cleaner 7.84

Wise Registry Cleaner 7.84 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
WiseCleaner
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,07 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
337

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wysoka skuteczność i funkcjonalność mimo darmowej licencji.
  • Wszystkie narzędzia umieszczone są w specjalnych zakładkach.
  • Wygodna i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Nieumiejętne stosowanie może doprowadzić do uszkodzenia systemu.
  • Brak polskiej wersji interfejsu użytkownika.

Wise Registry Cleaner to darmowa wersja bardzo prostego, niewielkiego i prostego w obsłudze narzędzia do czyszczenia systemowego rejestru Windows ze zbędnych plików i wpisów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez wiedzy informatycznej i doświadczenia poradzą sobie z opanowaniem wszystkich opcji. Do największych zalet należy zaliczyć przede wszystkim możliwość sortowania wyszukanych błędów pod kątem ryzyka związanego z usunięciem – możemy uzyskać informację o tym, czy usunięcie danej pozycji jest w pełni bezpieczne, lub wiąże się z ryzykiem uszkodzenia systemu itp.

Ponadto użytkownicy mogą wybrać kategorię skanowanych obiektów, dzięki czemu ostateczne wyniki są bardziej czytelne i miarodajne. Warto również wspomnieć o opcji wykonania kopii bezpieczeństwa systemu operacyjnego – jeśli po wykonaniu czyszczenia praca komputera będzie niestabilna, użytkownik może przywrócić wcześniej zapisaną wersję rejestru systemu Windows. Ponadto po zakończonym skanowaniu i naprawianiu błędów, program Wise Registry Cleaner generuje szczegółowy raport zapisany pod postacią pliku tekstowego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0