WindowsProgramyWordToPDF 2.9 build 236

WordToPDF 2.9 build 236 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Mario Noack
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
310

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Szybkość konwersji
Minusy:
  • Brak polskiej wersji
  • Nieatrakcyjny interfejs

Każdy, kto posiada komputer wie jak ważne są dokumenty w formacie PDF. Bezproblemowe otwieranie dokumentów PDF, ich wysoka kompresja w stosunku do pliku DOC oraz, oczywiście, ich popularność sprawiają, że coraz więcej osób potrzebuje nie tylko dobrego programu do odczytu PDF ale także do jego tworzenia. Jeśli kiedykolwiek musiałeś wysłać pocztą elektroniczną duży plik Word, chciałeś umieścić na swej stronie skompresowany dokument lub chcesz w ten sposób archiwizować swoje dane, musisz posiadać program do tworzenia PDF. Na tej stronie znajdziesz darmowy program, który pozwoli szybko konwertować pliki utworzone w MS Word na pliki PDF.

WordToPDF to program do konwertowania z Word na PDF. Dodatkowo, pozwala zapisanie plików wydruku PRN i PS jako dokumenty PDF. Aplikacja współpracuje z programami Word z pakietów Office 97, 2000, XP, 2003, 2007 i 2010. WordToPDF to PDF konwerter wyróżniający się szybkością. Niestety, WordToPDF 2.9 po polsku nie jest dostępny. Program można używać w wersji angielskiej lub niemieckiej. Mimo tego, każdy, kto wcześniej miał do czynienia z podobnymi programami szybko zorientuje się w obsłudze WordToPDF. 

WordToPDF Pro

Warto wspomnieć w kilku słowach o wersji rozszerzonej WordToPDF – wersji Pro. Jest to wersja przeznaczona dla odbiorców komercyjnych. WordToPDF 2.9 Pro pozwala konwertować pliki Excel i PowerPoint do PDF (XLS, PPS i PPT). Wersja Pro posiada opcję szybkiego wysyłania plików PDF e-mailem oraz obsługę z linii komend. WordToPDF Pro można kupić na stronie oficjalnej programu: "topdf.de" w cenie 15 euro za licencję na jedno stanowisko. Przy zakupie większej ilości kluczy rejestracyjnych cena korzystnie spada. Jeśli posiadasz już wcześniejszą, zarejestrowaną wersję WordToPDF, aktualizacje możesz zakupić w cenie 10 euro za licencje na jedno stanowisko.

Oczywiście, WordToPDF Pro, tak jak darmowy WordToPDF 2.9, to również program pozwalający jednym kliknięciem przekształcić dokumenty MS Word na PDF. Program przekształca pliki DOC i RTF z Word do PDF. Pliki PRN i PS, pliki wydruku, można szybko przekształcić w poręczny plik PDF. Pamiętaj o poprawnej pisowni nazwy programu WordToPDF. Pisownia rozdzielna lub zamieniająca słowo „to” na cyfrę 2 (Word to PDF, Word 2 PDF, Word2PDF) jest błędna. WordToPDF 2.9 do pobrania już teraz za darmo.

UWAGA!

Do poprawnego działania WordToPDF 2.9 konieczne jest pobranie dodatku Ghostscript. Najnowszą wersję Ghostscrpt znajdziesz na stronie projektu: ghostscript.com.  W razie kłopotów z instalacją, autorzy przygotowali szczegółowy opis instalacji Ghostscript i sterowników drukarki. Jeśli masz problem z używaniem programu, wejdź na stronę WordToPDF 2.9: "topdf.de/DownloadGB.htm" i pobierz sterowniki. 

Licencja

WordToPDF 2.9 jest oferowany za darmo na licencji freeware z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. 

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne na jakich działa WordToPDF 2.9: XP, Vista, 98, ME, NT 4.0, 2000. Oficjalnie potwierdzono kompatybilność WordToPDF 2.9 z Windows 7 i 8. Specjalna wersja WordToPDF 2.9 na Linux i Mac OS X nie została przygotowana. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0