WindowsProgramyWunderlist 3.18.0

Wunderlist 3.18.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
6 Wunderkinder GmbH
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
39 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
151

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Multiplatformowy charakter – działa na wszystkich urządzeniach.
  • Niezwykle przydatna przy dużej ilości obowiązków.
  • Świetna synchronizacja danych pomiędzy systemami.
  • Bardzo intuicyjna obsługa i miły dla oka interfejs.
Minusy:
  • Brakuje kilku przydatnych opcji.
  • Początkowo może sprawiać problemy z ustawieniem.

Wunderlist to bardzo ciekawa i niezwykle funkcjonalna platforma do tworzenia, edytowania i zarządzania listami zadań, projektów i innych rzeczy do wykonania. Niewątpliwie największą zaletą programu jest jego multiplatformowość. Co to oznacza?

 

Otóż program Wunderlist dostępny jest na praktycznie każdej platformie zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej. Dzięki temu możemy korzystać z usługi na systemie Windows, Linuks czy też Mac OS, ale również na systemach mobilnych tj. Google Android i urządzeniach z serii iPhone, iPad, Kindle, Chromebook itp. Oczywiście do swojej listy zadań mamy dostęp również z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki czemu praktycznie w każdej sytuacji mamy dostęp do swojej listy zadań.

 

Program Wunderlist spodoba się przede wszystkim estetom, którzy zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i aspekty wizualne. W głównym oknie programu znajdziemy skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich stworzonych przez użytkownika list z przyporządkowanymi zadaniami. Oprócz zwykłej informacji o zadaniu, może być ono opatrzone notatką, datą ukończenia z możliwością cyklicznego powtarzania. Nie zabrakło również możliwości ustawienia przypomnienia, aby o niczym nie zapomnieć. To idealne rozwiązanie dla osób, które codziennie mają wiele rzeczy do zrobienia, jak np. redaktorzy czy copywriterzy, którzy współpracują z wieloma firmami jednocześnie.

 

Wunderlist umożliwia synchronizację wszystkich informacji w ramach tego samego konta na różnych urządzeniach, co w praktyce oznacza, że zadanie utworzone np. na komputerze w pracy będzie widoczne w smartfonie lub komputerze prywatnym w domu bądź smartfonie, który mamy zawsze przy sobie. Producent zastosował również skróty klawiszowe oraz przydatną wyszukiwarkę. Wracając do wyglądu, użytkownik może szybko i prosto zmienić tło ekranu głównego, jak również definiować domyślne akcje w różnych sytuacjach. Istnieje również możliwość wyłączenia lub włączenia powiadomień, edytowanie wyglądu i składu panelu bocznego, itp.

 

Do poprawnego działania niezbędne jest założenie bezpłatnego konta, np. za pośrednictwem konta na portalu Facebook lub Google+. Nie ma ono jednak wpływu na prywatność użytkownika, nie ingeruje również w ustawienia konta, itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0