WindowsProgramyXBMC 13.0

XBMC 13.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
XBMC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
60,66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogrom funkcji multimedialnych w jednym miejscu.
  • Bardzo przyjemnie wyglądający interfejs.
  • Wbudowane paczki kodeków i filtrów.
  • Ogromna liczba dodatków i wtyczek.
Minusy:
  • Początkowo obsługa może sprawiać problemy.

XBMC to bardzo zaawansowany program, za pomocą którego zapanujemy nad wszystkimi multimediami zapisanymi na dysku komputera, zarówno zdjęciami, muzyką, jak i filmami.

Za pomocą programu XBMC możemy opanować nawet ogromną bibliotekę multimediów zapisaną na dysku komputera. Program w swoim działaniu przypomina nieco systemowy Windows Media Center, choć obsługa i wygląd wydaje się o wiele lepszy. Oczywiście aplikacja może działać w trybie pełnoekranowym, dzięki czemu obsługa jest dużo przyjemniejsza i łatwiejsza, a to z kolei przekłada się na lepszą jakość wyświetlanych zdjęć czy filmów.

Co więcej, wszystkie funkcje oferowane przez program XBMC mogą być obsługiwane tradycyjnie za pomocą klawiatury i myszy, jak i za pomocą smartfona po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji zgodnej z systemem iOS lub Android. Jakby tego było mało, program oprócz podstawowych funkcji związanych z multimediami oferuje również szereg innych dodatków. Możemy między innymi przeglądać prognozę pogody, ustawienia systemowe, zmieniać skórki itp. Możemy również ściągnąć dodatkowe opcje z internety w postaci dedykowanych wtyczek.

Na uwagę zasługują również inne funkcje XBMC, taki jak wyszukiwanie napisów do filmów, funkcje karaoke, możliwość tworzenia list odtwarzania, pokazu slajdów, edycji połączeń z siecią itp. Za pomocą dodatków możemy instalować wybrane stacje radia internetowego, przeszukiwać bazę filmów na YouTube itp. Na koniec możemy wspomnieć o tym, że program jest multiplatformowy i jest w stanie działać zarówno na systemie Windows, jak i Linuks oraz Mac OS X.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0