WindowsProgramyYoWindow 4.0 Build 63

YoWindow 4.0 Build 63 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Repkasoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
165

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo przydatny dodatek, nie tylko dla estetów.
  • Miłe dla oka animacje i motywy.
  • Niewielki apetyt na zasoby systemowe.
Minusy:
  • Mimo wszystko absorbuje kilka procent wydajności pamięci i procesora.
  • Wiele innych alternatyw nie wymagających instalacji.

YoWindow to niewielki i prosty w obsłudze program, który wyświetla na ekranie komputera najważniejsze informacje związane z panującymi w wybranym miejscu warunkami atmosferycznymi. Program jest w pełni darmowy i ma niewielki apetyt na zasoby systemowe. 

 

Na uwagę zasługuje przede wszystkim sposób wyświetlania przez program YoWindow informacji o panujących warunkach atmosferycznych. Wszystko przekazywane jest za pomocą przyjemnych dla oka animacji, które obrazują różne zjawiska takie jak wiatr, opady, zmiany ciśnienia, temperatura, wilgotność itp. Aplikacja obsługuje większość miast w Polsce, zaś wszystkie dane mogą być wyświetlane na przykład jako wygaszacz ekranu lub tapeta. 

 

Co więcej, program YoWindow możemy również zainstalować jako praktyczny dodatek do przeglądarki internetowej Google Chrome. Esteci z pewnością docenią zmiany, jakie zaszły w najnowszej wersji programu. Możemy przykładowo wybierać spośród różnych krajobrazów, co pozwala zmieniać wedle indywidualnych preferencji wygląd wszystkich animacji prezentujących aktualną pogodę. 

 

Domyślnie do wyboru jest 5 różnych motywów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobrać dodatkowe z sieci i dobierać je według nastroju, pory roku itp. Warto wspomnieć, że program YoWindow pozwala zdefiniować kilka miast, które chcemy obserwować pod kątem pogody. Przełączania pomiędzy nimi odbywa się z poziomu listy, ulokowanej w głównym oknie programu. Pogodę możemy obserwować do 4 dni w przyszłość, zaś animacje zmieniają się w zależności od panującej pogody, pory dnia itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0