WindowsProgramyZoneAlarm 12

ZoneAlarm 12 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Check Point
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka skuteczność działania.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Intuicyjny i prosty interfejs.
Minusy:
  • Brak interfejsu w polskim języku.

ZoneAlarm to bezpłatny program do ochrony komputera i systemu operacyjnego Windows przez wszelkimi zagrożeniami i włamaniami płynącymi z sieci Internet. Obecnie dobre zabezpieczenie komputera jest podstawą przy częstym korzystaniu z Internetu.

Program ZoneAlarm to tak naprawdę rozbudowana zapora systemowa, która działa podobnie jak systemowy firewall – blokuje wszelkie próby dostępu do komputera z zewnątrz, w szczególności z sieci, choć świetnie sprawdzi się przed obroną komputera przed zagrożeniami płynącymi z podłączanych dysków zewnętrznych, pamięci USB itp. Oprócz tego program pozwala na pracę w trybie Stealth Mode.

Tryb Stealth Mode w programie ZoneAlarm sprawia, że użytkownik komputera jest niewidoczny dla innych użytkowników sieci, w szczególności internetowych złodziei i przestępców, którzy starają się wykraść poufna dane osobowe, bankowe itp. Warto również zwrócić uwagę na moduł Kill Controls, który natychmiastowo wyłącza wszystkie generujące niebezpieczeństwo programy oraz aplikacje. Minusem programu może być brak interfejsu w języku polskim, ale mimo to nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0