WindowsProgramyAcid Music Studio 9.0.37

Acid Music Studio 9.0.37 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Sony Creative Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
96,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
355

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Duże możliwości edycyjne
  • Baza sampli
Minusy:
  • Wysoka cena
  • Brak polskiej wersji językowej

ACID Music Studio 9.0 to narzędzie, które zainteresuje każdego, kto zajmuje się obróbką dźwięku. Mamy tu zarówno narzędzie do komponowania muzyki, remiksów i obróbki dźwięku, jak i wygodną aplikację do zarządzania zbiorami i nagrywania płyt CD.

Sony przygotowało aplikację, która pozwala nagrywać dźwięk (za pośrednictwem mikrofonu), a później edytować go: można dodawać efekty, poprawiać niektóre  błędy, które wytworzyły się podczas procesu nagrywania. Odpowiednio spreparowany  materiał dźwiękowy można nagrać na CD korzystając z kreatora. Program wspiera wszystkie liczące się standardy przechowywania dźwięków, więc możliwy jest prosty import piosenek czy efektów.

 Po zakupie licencji na ACID Music Studio 9.0, otrzymasz roczny dostęp do serwisu Indaba Music Pro, który pozwala na publikowanie swoich utworów, a także daje możliwość pobierania piosenek do remiksowania i modyfikacji.

Baza programu zawiera ok. 3000 sampli, które możesz wykorzystywać w procesie twórczym. Dzięki dostępnej za darmo wersji testowej ACID Music Studio 9.0 będziesz mógł  przekonać się, jak łatwo i przyjemnie tworzyć muzykę. Niestety, po zakończeniu okresu próbnego konieczny jest zakup pełnej wersji, co wiąże się z wydatkiem 50 euro, czyli ok. 200 zł. 

ACID Music Studio 9.0 wyróżnia się od poprzednika znacznie poprawionym silnikiem programu, który lepiej wykorzystuje możliwości procesorów wielordzeniowych. Najnowsza wersja programu posiada wsparcie dla jakości 24-bit/96 kHz, których nie ma wiele darmowych programów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0