WindowsProgramyAd-Aware Free Internet Security 10.5.3.4405

Ad-Aware Free Internet Security 10.5.3.4405 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Lavasoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19,48 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Darmowa licencja
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej
  • Wygląd

Każdy komputer powinien być zaopatrzony w program antywirusowy, który ochroni go przed szkodliwym działaniem wirusów. Dobra aplikacja nie musi być jednak programem, za który trzeba płacić. Ad-Aware Free Internet Security jest doskonałym tego przykładem. Początkowo była to niewielka aplikacja do usuwania złośliwych komponentów malware i spyware, jednak rozrosła się do rozmiarów potężnego, kompleksowego programu. Aplikację można pobrać za darmo z naszego serwisu i przekonać się o jego możliwościach. 

Program potrafi wykryć i usuwać spyware, wirus i rootkity mogące powodować uszkodzenia systemu i zakłócać jego funkcjonowanie. Dodatkowo mamy tu opcję usuwania śladów naszej bytności w sieci – wystarczy tylko jedno kliknięcie. W opisanym przypadku mamy wsparcie dla wszystkich popularnych przeglądarek, od IE i FF zaczynając, na Operze kończąc. Wypada zauważyć, że istnieją także komercyjne wersje programu, zaopatrzone w dodatkowe moduły, jak na przykład antyspam czy możliwość tworzenia kopii danych online, ale są to wydania przeznaczone dla firm oraz naprawdę wymagających użytkowników. Ad-Aware Free Internet Security nadaje się dla przeciętnego użytkownika domowego. Jeśli jesteś nim, pobierz program i zobacz, jak spisuje się w działaniu. 

Wypada też zauważyć, że darmowe wydanie nie jest przeznaczone dla firm czy biur – dla nich producent przygotował komercyjne wersje, które także mają wersje testowe. Można znaleźć je na innych stronach naszego vortalu.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0