WindowsProgramyADeko 14.5.2

ADeko 14.5.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Adeko Technologies
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 256,75 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
126

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość tworzenia własnych elementów i edycji już istniejących.
  • W pełni profesjonalny program do aranżacji wnętrz.
  • Ogromna biblioteka gotowych mebli.
  • Ogromna ilość dodatków i ciekawych możliwości.
Minusy:
  • Początkujący mogą mieć problemy z obsługą wszystkich opcji.
  • Brak polskiej wersji językowej.
  • Brak wersji testowej.

ADeko to dość prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do aranżacji wnętrz. Za jego pomocą możemy szybko i sprawnie stworzyć wizualizację kuchni, łazienki, sypialni, biura czy innej przestrzeni.

 

Ciekawostką jest fakt, że w wielu przypadkach program może automatycznie wygenerować alternatywny układ mebli i wyposażenia, co jest szczególnie przydatne przy tworzeniu propozycji projektów mebli kuchennych czy też kilku projektów alternatywnych. Co więcej, już wygenerowane projekty możemy dowolnie modyfikować, zmieniając wymiary, kolory wykończenia, uchwyty i inne dodatki, które wpływają na odbiór całokształtu. 

 

W bibliotece ADeko znajdziemy ogromną ilość gotowych mebli, materiałów i akcesoriów dekoracyjnych. Jeśli to okaże się za małym wyborem, możemy stworzyć własne tekstury oraz dodatki. Projektując kuchnię możemy szybko zmieniać elementy wykończenia całego zestawu jednocześnie, a także układać płytki podłogowe, kafelki i automatycznie rozmieszczać akcesoria. Warto wspomnieć o tym, że podczas rysowania ścian pomieszczeń program automatycznie wymiaruje kąty. W każdej chwili możemy również zastosować ścianki działowe i kolumny. 

 

Zaawansowani użytkownicy mają również możliwość tworzenia własnych zestawów mebli. Mogą również pracować z niestandardowymi bryłami, jak półki pod skosy czy zabudowy do wnęk bez kątów prostych. Podczas pracy możemy korzystać z widoku z jednej strony bądź z perspektywy, co znacząco pomaga wyczuć przestrzeń. Co ciekawe, prezentacja zazwyczaj jest na tyle realistyczna, że w wielu przypadkach tworzenie renderowanej wizualizacji nie jest konieczne. Jeśli chodzi o samo renderowanie, możemy skorzystać z wbudowanego silnika, jak również zewnętrznego programu. Ostatecznym efektem pracy jest plik zapisany w formacie DWG.

 

Program ADeko sprawdzi się również w firmie, gdyż gotowe projekty możemy prezentować razem z wyceną, jak również rysunkami technicznymi – wszystko gotowe do druku. Fabryki mogą wzbogacić plany o miejsca wycinania z informacjami o dodatkowych miejscach do oklejenia i etykietkami na poszczególne elementy.

 

Niestety program nie jest dostępny w żadnej wersji testowej – producent do uruchomienia wymaga podania numeru licencji, która jest płatna.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0