WindowsProgramyAdFender 1.83

AdFender 1.83 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
AdFender Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
508

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Znacząco poprawia komfort korzystania z internetu.
  • Współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami jednocześnie.
  • Poprawia bezpieczeństwo, przyspiesza ładowanie się stron.
Minusy:
  • Blokuje również niektóre potrzebne okienka wyskakujące, np. do logowania.

AdFender to bardzo przydatny program dla tych, którzy mają dość irytujących i przeszkadzających w spokojnym przeglądaniu reklam na stronach internetowych. Program jest w pełni darmowy i jest w stanie zablokować wszystkie rodzaje reklam pojawiających się podczas korzystania z przeglądarki internetowej.

Co ciekawe, AdFender nie jest dodatkiem skierowanym do jednej przeglądarki internetowej (jak np. Adblock dla Firefox), ale niezależnym programem który działa cały czas bez znaczenia, czy korzystamy z przeglądarki Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, Avant, K-Meleon, Maxthon czy też SRWare Iron. Oznacza to, że cały czas jesteśmy chronieni przed reklamami i możemy swobodnie korzystać z każdej przeglądarki bez konieczności instalowania osobnych dodatków.

Aplikacja wykorzystuje zaawansowane filtry do blokowania reklam, takie jak EasyList lub EasyPrivacy. AdFender tworzy również obszerne statystyki i raporty z zablokowanych reklam, jak również usuwa wszelkie śmieci i niepotrzebne treści reklamowe ze wszystkich stron internetowych. Nie zabrakło również aktywnych blokad reklam flash oraz innych uciążliwych banerów reklamowych. Warto również wspomnieć o bezpieczeństwie związanym z blokowaniem podejrzanych skryptów oraz ciasteczek (cookies). Wynikiem wszystkich działań są czyste i szybciej ładujące się strony internetowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0