WindowsProgramyAdobe Acrobat XI Pro 11.0.1

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
560 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
538

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Spore możliwości DTP
  • Liczne możliwości konwersji
  • Możliwość tworzenia formularzy
Minusy:
  • Dostęp do pełnej wersji w ramach subskrypcji

Adobe Acrobat XI Pro to zaawansowana aplikacja pozwalająca na tworzenie rozbudowanych dokumentów PDF zawierających tekst, obrazki oraz hiperłącza. 

Program posiada zaawansowane narzędzie do DTP: możliwe jest formatowanie tekstu w kolumny, dodawanie zdjęć oraz ich edycja. Stworzone pliki PDF mogą wymagać od użytkownika podpisu elektronicznego lub wpisania hasła, by móc je otworzyć.

W ramach możemy konwertować pliki PDF na dokumenty programu PowerPoint (PPTX), Excel oraz Word. Adobe Acrobat XI Pro  pozwala na łączenie różnego rodzaju plików w jeden: możliwe jest scalenie arkusza kalkulacyjnego z wyliczeniami, pliku tekstowego z opisem produktu czy prezentacji z ofertą produktową w jednej, zwarty dokument PDF. Adobe Acrobat XI Pro  daje możliwość konwertowania stron HTML na pliki PDF, co pozwala na archiwizowanie stron internetowych lub przygotowywanie ich do łatwego wydruku.

W Adobe Acrobat XI Pro możemy dokonać przekształcenia papierowych i cyfrowych formularzy na pliki PDF obsługujące wypełnianie, które można później upowszechniać w ramach programu Acrobat Tracker. Poza tym, możliwe jest również tworzenie nowych formularzy internetowych, które mogą być uzupełniane przez użytkowników darmowego Adobe Reader.

Adobe Acrobat XI Pro jest dostępne w ramach subskrypcji. Wersja testowa pobierze się w polskiej wersji językowej za pośrednictwem Adobe Download Assistant.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0