WindowsProgramyAdobe After Effects CS6 11

Adobe After Effects CS6 11 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
989.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Krzysztof Król
3
Plusy:
  • wiele profesjonalnych efektów filmowych
  • możliwość implementowania dodatkowych wtyczek
  • przejrzyste menu
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Adobe After Effects CS6 to program do tworzenia ruchomej grafiki, animacji oraz efektów specjalnych na profesjonalnym poziomie. Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz setkom szablonów animacji i efektów, Adobe After Effects CS6 pozwala zrealizować każdy pomysł, jeżeli chodzi o montaż, korektę, czy zastosowanie efektów specjalnych. Pomimo braku polskiego menu, całość jest relatywnie prosta w obsłudze. Niemniej jednak, w razie problemów z wyborem odpowiedniej opcji, można skorzystać z dostępnych w sieci, darmowych samouczków. 

 

W najnowszej odsłonie znajdziemy kilka nowych funkcjonalności. Pierwsza z nich to Brainstom, czyli narzędzie generujące klipy na podstawie podanych parametrów. Opcja Puppet Tool umożliwia nałożenie siatki poligonów na bitmapy, które następnie można animować jak pacynki. Ponadto program pozwala pobrać animację Flash i zaimplementować je do naszego projektu. Firma Adobe oferuje dla całej serii CS6 gruntowny program edukacyjny.  Jeśli chcesz zgłębić tajniki Adobe After Effects wystarczy pobrać jeden z oficjalnych tutoriali, które znajdziemy na stronie producenta.

 

Uwaga!

Adobe After Effects jest rozpowszechniany na licencji trail i po 30 dniach możliwość korzystania z programu zostaje zablokowana. Aby nadal używać Adobe After Effects należy wykupić klucz rejestracyjny. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0