WindowsProgramyAdobe Dreamweaver CS6 12.0.1

Adobe Dreamweaver CS6 12.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
326,10 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
373

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Dość prosty w obsłudze.
  • Świetne wsparcie producenta.
  • Duża liczba dodatków.
  • Kompatybilność z innymi programami Adobe.
Minusy:
  • Tworzy skomplikowany i trudny w edycji kod.
  • Brak wielu przydatnych opcji np. podświetlania nawiasów.

Adobe Dreamweaver to bardzo zaawansowany i stosowany przede wszystkim przez profesjonalistów program do tworzenia złożonych stron internetowych oraz aplikacji sieciowych.

Program Adobe Dreamweaver jest od wielu lat liderem wśród oprogramowania do tworzenia stron internetowych i sieciowych aplikacji. Narzędzie łączy w sobie wiele składników, między innymi wizualizację tworzonego projektu wraz ze wsparciem dla technologii ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET, JSP i AJAX, a wszystko to za sprawą wykorzystania platformy Spry.

Warto również zauważyć, że program Adobe Dreamweaver jest w pełni kompatybilny z innymi aplikacjami firmy Adobe, dzięki czemu możemy korzystać z oprogramowania jednej firmy przy niemal wszystkich czynnościach biurowych i projektowych – od projektowania stron, po zadania związane z dokumentami, fakturami etc. Ponadto obustronna kompatybilność pozwala przenosić pliki pomiędzy programami za pomocą metody kopiuj/wklej. Co więcej, jeśli skorzystamy z narzędzia o nazwie Adobe Device Central, możemy skorzystać z podglądu projektu na wielu niezależnych od siebie urządzeniach. 

Kolejną zaletą jest wsparcie Adobe Dreamweaver dla różnego rodzaju systemów zarządzania treścią tzw. CMS. Program poradzi sobie z obsługą takich systemów, jak WordPress, Joomla! czy też Drupal oferując użytkownikom możliwość wyświetlania dynamicznego podglądu bezpośrednio z poziomu programu. A co znajdziemy w najnowszej odsłonie programu?

Adobe Dreamweaver w wersji CS6 doczekał się znaczącej poprawy wydajności w obsłudze serwerów FTP, co przenosi się na ogromne oszczędności przy pracy z dużymi plikami przesyłanymi i odbieranymi z sieci. Oprócz tego zaktualizowano technologię PhoneGap do tworzenia aplikacji mobilnych dla urządzeń opartych na systemach iOS czy Google Android, jak również ulepszono obsługę biblioteki jQuery dla urządzeń mobilnych oraz arkuszy CSS3.

Jakby tego było mało, w najnowszej odsłonie programu Adobe Dreamweaver poprawiono funkcję Live View – dodatek ten bazując na nowym silniku Webkit umożliwia podgląd witryny przed jej publikacją. Na deser dostajemy zmodyfikowany moduł Multiscreen Preview, za pomocą którego uruchomimy wielopanelowy podgląd działania stron stworzonych w oparciu o HTML5 dla tabletów i smartfonów. Jeśli zaś chodzi o ograniczenia wersji testowej, warto wspomnieć o angielskim interfejsie użytkownika (bez możliwości zmiany języka). Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem menedżera pobierania na stronie domowej producenta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0