WindowsProgramyAdobe Fireworks CS6

Adobe Fireworks CS6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
253 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
312

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Obsługa języka CSS
  • Dostęp do interfejsu API
  • Współpracę między programami Adobe
Minusy:
  • Pełna wersja programu dostępna w ramach subskrypcji miesięcznej

Adobe Fireworks CS6 to zaawansowane narzędzie służące do tworzenia najwyższej jakości grafik dla stron internetowych oraz aplikacji webowych. Program jest w stanie wspomagać deweloperów w tworzenie bitmap przy tworzeniu programów dla tabletów i smartphone’ów.

Aplikacja pozwala na tworzenie zaawansowanej grafiki wektorowej, pracę z tekstem oraz bitmapami. Podczas pracy możemy korzystać z warstwowania grafik, filtrów aktywnych, różnych styli i punktów aktywnych. Adobe Fireworks CS6 daje możliwość tworzenia pokazów slajdów, interaktywnych menu oraz całych prototypów stron internetowych. Program wspiera obsługę standardu CSS, pozwala na dostęp do interfejsu API oraz tworzenie motywów jQuery dla urządzeń mobilnych. 

Adobe Fireworks CS6 jest uzupełnieniem innych produktów Adobe: Photoshop, Illustrator i Dreamweaver i zapewnia pełną współpracę między tymi programami. Aplikacja jest zintegrowana z usługą Adobe Device Central, która pozwala w prosty sposób przystosować projekt nad którym pracujemy do wymogów konkretnej platformy. Po ukończeniu projektu, możliwe jest emulowanie działania naszego dzieła na wirtualnym urządzeniu. 

Adobe Fireworks CS6 jest programem dostępnym w polskiej wersji językowej, oferowanym w systemie Creative Cloud, który umożliwia wykupienie licencji na czasowe użytkowanie aplikacji.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0