WindowsProgramyAdobe Flash Player 10

Adobe Flash Player 10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
61.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
7927

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Daje dostęp do wielu plików multimedialnych
Minusy:
  • Wtyczka potrafi obciążyć procesor

Adobe Flash Player 10 to nowa wersja niezbędnego pluginu do najważniejszych przeglądarek internetowych, który umożliwia przeglądanie zawartości stron oraz ich poszczególnych elementów zrealizowanych we Flashu. Bez tego narzędzia niemożliwe staje się przede wszystkim poprawne wyświetlanie filmików, animacji, czy choćby gier stworzonych w formacie Flash. Adobe Flash Player jest kompatybilny z praktycznie każdą liczącą się przeglądarką internetową.

 

W Adobe Flash Player 10 poprawiono przede wszystkim wydajność odtwarzanych filmików, a także ulepszono narzędzie do renderowania grafik. Od teraz plugin doskonale radzi sobie również z ogromnymi bitmapami, o rozdzielczości 4096 x 4096 pikseli. Adobe Flash Player działa z Windows 7 i z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Programiści z Adobe starali się zwiększyć stabilność wtyczki, która potrafiła się zawiesić lub spowolnić działanie całego komputera.

 

Adobe Flash Player 10 jest dostępny za darmo, w polskiej wersji językowej. To archiwalna wersja aplikacji – firma wydała już nowszą wersję, jednak ta może powodować problemy na niektórych konfiguracjach sprzętowych.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0