WindowsProgramyAdobe Flash Player 11.9.900.117

Adobe Flash Player 11.9.900.117 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
966

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Program pozwala na sprawne przeglądanie stron wykorzystujących elementy SWF
Minusy:
  • Problem ze stabilnością

Animacje i interaktywne aplety SWF są dziś wszechobecnym składnikiem stron www, dlatego bez Adobe Flash Player nie można sobie wyobrazić sprawnie działającego komputera. 

Adobe Flash Player to wtyczka do przeglądarek internetowych pozwalająca odtwarzać animacje w formacie SWF. Adobe Flash Player posiada kilka wersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Można pobrać Adobe Flash Player na Mac OS X, Linux i Windows. W tym miejscu oferujemy edycję Adobe Flash Player 11.9.900.117 na wszystkie przeglądarki internetowe dostępne dla systemu Windows. 

Adobe Flash Player 11.9.900.117 pozwala umieszczać w sieci materiały o lepszej nich dotychczas jakości. Firma Adobe, przy współpracy z Google i Yahoo!, udoskonaliła technologię indeksowania zawartości dynamicznej przez mechanizmy wyszukiwania. Program pozwala na tworzenie filtrów, trybów mieszania i wypełnień współpracujących z kompilatorem JIT zestawu Adobe Pixel Bender™. Wtyczka posiada funkcje przekształceń 3D i animacji, dzięki którym można tworzyć prostsze i ciekawsze interfejsy. Nowy Adobe Flash Player pozwala dokładnie określać układ tekstu, rozmieszczając go w wielu kolumnach, wokół obrazów umieszczonych w tekście, w dwóch kierunkach oraz pionowo. To z kolei ułatwia drukowanie dokumentów z poziomu stron internetowych.

Wersja językowa

Nie musisz martwić się o wersję językową Adobe Flash Player. Polskie menu nie jest potrzebne ponieważ po zainstalowaniu pluginu nie trzeba nic konfigurować. Kliknij zielony przycisk pod tekstem Adobe Flash Player – pobieranie rozpocznie się automatycznie i po chwili możesz cieszyć się najnowszą technologią flash. 

Licencja

Pobranie Adobe Flash Player jest całkowicie darmowe – wystarczy zainstalować i używać bez opłat.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0