WindowsProgramyAdobe Flex Builder 4.7

Adobe Flex Builder 4.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.02 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
377

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Ogromne możliwości tworzenia animacji
  • Wsparcie dla wielu języków i formatów
Minusy:
  • Dostęp do pełnej wersji na zasadzie subskrypcji

Adobe Flex Builder to program służący do budowania zaawansowanych aplikacji internetowych (Rich Internet Applications, RIA) opartych na technologii Adobe Flash. Pakiet posiada profesjonalne moduły Flex Data Services (wymiana i synchronizacja danych) oraz Flex Charting (wizualizacja dynamicznych statystyk). 

Adobe Flex Builder pozwala tworzyć aplikacje RIA, które wykorzystują zasoby komputerów w dziedzinie obliczeń, co pozwala odciążyć pracę serwera i łącz. Flex Builder oparty jest na Eclipsie, co wiąże się z możliwością tworzenia projektów za pomocą języków ActionScript 3.0 oraz znaczników MXML. Program pozwala na debugowanie i profilowanie aplikacji iOS oraz Android oraz generowanie kodu QuickAssist/Fix. Dzięki Adobe Flex Builder możliwe jest projektowanie gier, aplikacji oraz stron internetowych – to profesjonalne narzędzie, służące dla deweloperów.

Chcesz dowiedzieć się jak łatwo tworzyć aplikacje Flex? Na stronie Adobe obejrzysz poradniki wideo i pobierzesz podręczniki użytkownika do Adobe Flex za darmo.

Adobe Flex Builder, znany również pod nazwą marką Flash Builder, jest aplikacją komercyjną, rozpowszechnianą na zasadzie subskrypcji w serwisie Creative Cloud. Przed zakupem, możliwe jest sprawdzenie wersji próbnej.

Pobranie wersji testowej jest możliwe po rejestracji w Creative Cloud

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0