WindowsProgramyAdobe InDesign CS6 8.0.1

Adobe InDesign CS6 8.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
840 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
751

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Profesjonalne narzędzia do DTP
  • Przyjazny interfejs
Minusy:
  • Dostęp do pełnej wersji w ramach subskrypcji

Adobe InDesign CS6 to nazwa z pewnością znana wielu użytkownikom, ponieważ wydał ją rynkowy gigant – Adobe. Jej głównym celem jest wsparcie dla osób zajmujących się DTP, czyli pracą edytorską. Posiada ona szereg funkcji, które z pewnością usprawnią proces tworzenia dokumentów, a najnowsze wydanie posiada dodatkowo kilka innowacyjnych funkcji. 

Program wyróżnia się dużą liczbą narzędzi edycyjnych: pozwala na tworzenie zaawansowanych dokumentów, składanie książek, ulotek czy plakatów. Adobe postarało się na stworzenie intuicyjnego i przemyślanego interfejsu gwarantującego łatwy dostęp do bogatego pakietu narzędzi i funkcji.

Adobe InDesign CS6 pokaże również odświeżone funkcje wyboru i edycji dokumentów tekstowych. Dzięki temu możemy przygotować profesjonalnie wszelkie publikacje - zarówno elektroniczne, jak też i do druku. W przypadku elektronicznych mogą być one interaktywne i zawierać takie elementy jak filmiki wideo czy animacje. Dodatkowo można je wzbogacać o elementy on-line.

Adobe InDesign CS6 nie jest programem darmowych – można jednak przetestować aplikację dzięki wersji testowej. Wystarczy kliknąć na poniższy link, by znaleźć się na stronie Adobe, gdzie po rejestracji (darmowej) zacznie się pobieranie pliku instalacyjnego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0