WindowsProgramyAdobe Photoshop Lightroom 5

Adobe Photoshop Lightroom 5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
788 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
522

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • rozbudowana funkcjonalność
  • pomimo wielu opcji, prosta obsługa
Minusy:
  • brak polskiego menu

Adobe Photoshop Lightroom to program służący przede wszystkim do katalogowania zdjęć. Stworzony został głównie z myślą ludziach profesjonalnie zajmujących się fotografią. Dzięki niemu w prosty sposób importujemy zdjęcia z aparatu na dysk naszego komputera, po czym wybierzemy te, na których nam zależy i stworzymy przejrzystą siatkę katalogów, która może zawierać nawet tysiące zdjęć. Wszystko to zaś zrobimy w niezwykle krótkim czasie. Photoshop Lightroom pozwala także na prostą edycję fotografii.

 

Podobnie, jak w przypadku innych, popularnych programów Adobe, tak samo tutaj mamy możliwość pełnej konfiguracji interfejsu użytkownika. Większość funkcji możemy dostosować według własnych upodobań. Praca staje się przez to znacznie przyjemniejsza, a obsługa intuicyjna. W oknie edycji użytkownik może między innymi porównywać szczegóły poszczególnych zdjęć dzięki funkcji zbliżenia oraz ujednolicić kompozycję bez straty jakości.Warto dodać, że Photoshop Lightroom nie wymaga bardzo mocnego sprzętu, jak ma to miejsce w przypadku graficznego Photoshop'a. Całość działa płynnie także na nieco starszych komputerach. Nowe funkcje pozwalają między innymi na szybki podgląd danej fotografii i sortowanie zdjęć według zadanych kryteriów. Dodatkowe narzędzie umożliwiają zaś wyostrzanie detali i poprawę ostrości z jednoczesną redukcją szumów.

 

Nie zabrakło także opcji zarządzania plikami wideo DSLR. Nieco mniej zaawansowani fotografowie z pewnością skorzystają z automatycznej korekcji obiektywu. Pozwala ona uzyskać jeszcze lepszy efekt głębi i poprawić jakość zrobionego zdjęcia. Adobe Photoshop Lightroom to także możliwość publikacji stworzonych albumów na łamach popularnych portali społecznościowych. Dodatkowo wszyscy, którzy posiadają konto w serwisie Flickr mogą połączyć je z oprogramowanie Adobe i eksportować multimedia za pomocą jednego kliknięcia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0