WindowsProgramyAdobe Photoshop CS6 13.0.4

Adobe Photoshop CS6 13.0.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1266

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ogromny pakiet narzędzi
  • Duża funkcjonalność
Minusy:
  • Wysoka cena licencji

Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach. Nic dziwnego, ponieważ lista możliwości tego narzędzia jest po prostu potężna.

Program pozwala na wszechstronną obróbkę grafiki i zdjęć cyfrowych – można tu dokonywać maskowania, wycinania, dodawania elementów czy też zmiany proporcji obiektów – od budynków po postacie. Liczba warstw i masek jest tu praktycznie niczym nie ograniczona, a do tego dochodzą setki efektów, filtrów i innych dodatków.  Aplikacja w pełni wspiera funkcje HDR (High Dynamic Range). Dzięki temu możemy połączyć wiele zdjęć w jeden obraz, przy automatycznym dopasowaniu barw i ujednoliceniu tonacji kolorystycznej. O szerokich możliwościach Adobe Photoshop CS6 świadczy fakt, że jest to program używany przez profesjonalnych grafików zajmujących się tworzeniem stron internetowych oraz różnego rodzaju grafik.

W wersji CS6, aplikacja została rozszerzona o wsparcie dla 10-bitowych monitorów, nowe filtry (skraplanie, Warp, Puppet War) oraz Pixel Bender. Oczywiście lista zalet programu jest znacznie dłuższa, jednak nie ma sensu się o tym rozpisywać. Najlepiej przetestować wszystkie możliwości tej aplikacji, która pod względem modyfikacji i obróbki grafiki zalicza się do najlepszych na świecie. 

Adobe udostępnia swój program w wersji demonstracyjnej. Aby móc sprawdzić możliwości aplikacji konieczne jest zarejestrowanie się na stronie adobe.com i pobranie aplikacji Adobe Creative Cloud umożliwiającej pozyskanie wersji testowej Adobe Photoshop CS6.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0