WindowsProgramyAdobe Reader 9.5

Adobe Reader 9.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Adobe Systems
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30,20 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
703

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Współpraca ze starszymi komputerami i systemami.
  • Wysoka wydajność i stabilność działania.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Kilka przydatnych i ciekawych funkcji.
Minusy:
  • Program narażony na ataki z sieci – spora liczba luk w zabezpieczeniach.
  • Tylko podstawowe opcje.
  • Brak najnowszych rozwiązań i udoskonaleń.

Adobe Reader 9.5 to bezpłatny program umożliwiający przeglądanie dokumentów zapisanych w formacie PDF. Jest to starsza wersja, która przypadnie do gustu przede wszystkim początkującym użytkownikom i posiadaczom starszych komputerów. 

 

Program Adobe Reader 9.5 pozwala otworzyć pliki zapisane w popularnym formacie PDF, który dokładnie odzwierciedla wygląd pierwotnego dokumentu z zachowaniem tej samej czcionki, koloru czy grafiki. Bez względu na to jak wyposażony jest nasz komputer i jaki system operacyjny posiadamy (Windows, Mac OS, Linux, czy Solaris) pliki PDF wyglądają zawsze tak samo. W odróżnieniu od poprzednich wersji, aktualny Adobe Reader 9.5 posiada dodany format Flash. Umożliwia nam to obsługę multimediów, odtwarzanie filmów, jak i wszelkich animacji zapisanych w plikach PDF. 

 

Utrapieniem użytkowników poprzednich wersji było bardzo wolne działanie, które w wersji Adobe Reader 9.5 już nie występuje. W wersji tej dodano obsługę szyfrowania 256-bitowego AES, możliwość przeszukiwania pojedynczego dokumentu lub ich zbiorów jednocześnie oraz uzupełniono wsparcie dla cyfrowych sygnatur. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0