WindowsProgramyAdobe Reader XI

Adobe Reader XI download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
37,66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
332

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba poprawek i udoskonaleń w porównaniu do poprzednich edycji.
  • Rozszerzone możliwości dodawania komentarzy i uwag do dokumentu.
  • Zwiększona wydajność oraz bezpieczeństwo.
Minusy:
  • Nadal dość spory apetyt na zasoby systemu.

Adobe Reader to obecnie jedna z najpopularniejszych i co równie ważne, bezpłatnych przeglądarek plików i dokumentów zapisanych w formacie PDF. Oprócz fundamentalnej funkcji otwierania i wyświetlania dokumentów, program oferuje również kilka przydatnych funkcji.

Za pomocą programu Adobe Reader możemy między innymi szybko i sprawnie wydrukować cały dokument lub jego wybrany fragment, jak również dodać komentarz lub wskazówkę w dowolnym miejscu. Na uwagę zasługuje zastosowanie mechanizmu piaskownicy (tzw. sandbox),, za pomocą którego możemy wyświetlić dokumenty w odseparowanym od systemy środowisku, a także obsługuje zawarte w nich multimedia - pliki wideo. Co więcej, w Adobe Reader otworzymy pliki PDF z formularzami, które wygodnie i bez żadnych utrudnień wypełnimy.

W najnowszej wersji programu Adobe Reader programiści postawili na zwiększenie wygody, komfortu i tempa pracy, jak również poprawienie bezpieczeństwa, co było bolączką poprzednich edycji. Rozszerzono funkcję komentowania – teraz możemy dołączyć nie tylko tekst, ale również stemple, pliki, komentarze dźwiękowe, linie, podkreślenia, strzałki itp. Dodano również ulepszoną metodę podpisu cyfrowego. W przyszłych aktualizacjach pojawią się nowe funkcje umożliwiające eksport plików PDF do formatów czytelnych dla programów z pakietu Microsoft Office.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0