WindowsProgramyAdobe Shockwave Player 12.0.4.144

Adobe Shockwave Player 12.0.4.144 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Adobe Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.54 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
346

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Pozwala na wyświetlanie wielu plików multimedialnych w internecie
Minusy:
  • Wtyczka potrafi się zawiesić

Adobe Shockwave Player 12 to aplikacja, którą każdy powinien mieć w swoim komputerze. Dotyczy to zwłaszcza użytkowników, którzy aktywnie korzystają z Internetu. A dlaczego? Już wyjaśniamy. Adobe Shockwave Player to samoczynnie integrujący się z przeglądarkami sieciowymi plugin (wtyczka), który odpowiada za prawidłowe wyświetlanie elementów wykonanych w technologii flash i shockwave. Tak więc dzięki temu niewielkiemu (plik instalacyjny ma 7.54 MB) dodatkowi bez problemu obejrzymy filmiki i animacje, a także zyskamy dostęp do nieprzebranej ilości gier flash. Dostępny za darmo Adobe Shockwave Player potrzebny jest także do używania wielu interaktywnych stron WWW oraz niektórych programów użytkowych.

Co prawda nie ma wydania tego dodatku po polsku, jednak nie jest to do niczego potrzebne. Po prostu wykonujemy download Adobe Shockwave Player, instalujemy go i już. Strony WWW będą same z niego korzystać – nie musimy niczego ustalać, nic konfigurować, itp. Dodatkowo mamy tu Macromedia Flash Player, czyli niewielki programik do odtwarzania materiałów flash zapisanych na twardym dysku. Jeśli natomiast chodzi o przeglądarki internetowe, Adobe Shockwave Player oferuje wsparcie dla wszystkich najpopularniejszych (jak na przykład Internet Explorer, Opera, jak i tych mniej znanych. Dzisiejszy Internet używa technologii flash powszechnie, więc bez niego zobaczymy tylko puste miejsca na stronach.

Adobe Shockwave Player 12.0.4.144 wykorzystywany jest również w wielu programach edukacyjnych oraz grach komputerowych. To kolejny powód, dla którego warto pobrać ten dodatek. Bez niego nasz system operacyjny będzie dość ograniczony pod wieloma względami. Aby ściągnąć tą wtyczkę co również nie kosztuje ani grosza - wystarczy tylko kliknąć na poniższy link.     

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0