WindowsProgramyAdvanced Anti Keylogger 3.7

Advanced Anti Keylogger 3.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Spydex
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.78 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
496

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • Nie obciąża systemu
Minusy:
  • Koszt pełnej wersji

Advanced Anti Keylogger to narzędzie wyspecjalizowane w usuwaniu keyloggerów, czyli złośliwego oprogramowania, które przechwytuje dane dotyczące wciśniętych klawiszy, co może prowadzić np. do utraty hasła do konta bankowego czy portalu aukcyjnego.

Program działa w czasie rzeczywistym i czuwa nad bezpieczeństwem systemu operacyjnego. W odróżnieniu od wielu programów antywirusowych, Advanced Anti Keylogger nie posiada funkcji skanowania dysku w poszukiwaniu keyloggerów. Nie ma również możliwości aktualizacji bazy sygnatur. Ochrona jest zapewniana za pośrednictwem unikalnego algorytmu zabezpieczające, który według producentów zapewnia dużą ochronę, jednocześnie nie pożerając zasobów komputera. Aplikacja chroni przed przechwytywaniem danych wpisanych z klawiatury oraz posiada funkcję blokowania przechwytywania zdjęć ekranu przez złośliwe oprogramowanie. W przypadku konieczności zachowania wyjątkowej dyskrecji, Advanced Anti Keylogger daje możliwość uruchomienia trybu o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa (High security mode).  Program posiada prosty, klasyczny interfejs, gwarantujący łatwe użytkowanie. Aplikacja jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej.

Advanced Anti Keylogger jest programem rozpowszechniany na licencji testowej. Edycja trial wiąże się z wydatkiem kilkudziesięciu dolarów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0