WindowsProgramyAdvanced Renamer 3.77

Advanced Renamer 3.77 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Kim Jensen
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,31 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
211

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa mimo wielu funkcji i opcji.
  • Możliwość pracy z ogromną ilością plików i folderów.
  • Szybka i sprawna praca bez obciążania systemu.
Minusy:
  • Nieco skomplikowany i złożony interfejs.

Advanced Renamer to bardzo funkcjonalne i zaawansowane narzędzie, za pomocą którego zmienimy jednocześnie nazwy wielu plików i folderów. Wszystko odbywa się w bardzo szybki i w pełni zautomatyzowany sposób.

 

Program Advanced Renamer jest w stanie poradzić sobie z ogromną ilością plików i folderów jednocześnie, co z pewnością przyda się posiadaczom ogromnych bibliotek zdjęć, muzyki itp. Mimo zaawansowanych funkcji i ogromnych możliwości, obsługa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie korzystać ze wszystkich możliwości i zalet.

 

Warto wspomnieć o praktycznym trybie wsadowym, który ułatwia pracę z dużymi zbiorami plików lub folderów, na przykład wspomnianymi bibliotekami zdjęć itp. Co więcej, program posiada funkcję przenoszenia wielu plików do wskazanej lokalizacji działając niemal jak zaawansowany menadżer plików. Co ciekawe, twórcy programu zastosowali aż 14 różnych metod zmiany nazw plików i folderów. Wszystko jest łatwe w konfiguracji i może być dowolnie zestawiane i łączone. Wśród opcji znajdziemy między innymi możliwość tworzenia zupełnie nowych nazw na podstawie zdefiniowanych znaczników, manipulowanie wielkością liter, usuwanie znaków z danej pozycji, numerowanie itp.

 

Program Advanced Renamer jest również w stanie samodzielnie proponować najlepszą nazwę dla wybranego piku w oparciu o analizę składową danego elementu. Wszystkie operacje mogą być poprzedzone testami i próbami, aby uniknąć trudnych do odwrócenia błędów. Oprócz tego narzędzie posiada mnóstwo innych, niezwykle przydatnych opcji. Do dyspozycji użytkownika oddano między innymi funkcję modyfikowania atrybutów i czasów stworzenia, modyfikacji oraz ostatniego użycia plików.

 

Opisywane narzędzie wspiera również standard Unicode, wyrażenia regularne, pozwala wykorzystywać dane GPS z plików do tworzenia nazw i daje możliwość tworzenia własnych metod w języku JavaScript. Program możemy wykorzystywać do pracy z plikami graficznymi, muzycznymi czy też filmami, zaś z jego poziomu możemy importować pliki CSV z listami danych do przetworzenia oraz zmieniać rozszerzenia plików.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0