WindowsProgramyAdvanced SystemCare Free 6.4.0.289

Advanced SystemCare Free 6.4.0.289 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
IObit.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
23,69 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
294

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromna ilość przydatnych funkcji nawet w darmowej wersji.
  • Praktycznie kilka programów zamkniętych w jednej aplikacji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Podczas instalacji proponowane są zbędne dodatki i śmieci.
  • Niekiedy problemy z identyfikacją sprzętu i błędnie wyświetlane informacje.

Advanced SystemCare Free to bardzo przydatny i prosty w obsłudze program do rozwiązywania wielu problemów systemowych oraz ogólnej optymalizacji komputera. Obsługa programu jest niezwykle prosta i przypomina działanie innych narzędzi tego typu – odbywa się skanowanie systemu w poszukiwaniu śmieci, zbędnych plików, błędów w rejestrze, spyware i malware, po czym użytkownik uzyskuje możliwość naprawy wszystkich wyszukanych problemów.

Oprócz funkcji czyszczenia systemu, dysku i optymalizacji pracy całego komputera, program Advanced SystemCare Free posiada również możliwość zarządzania autostartem (programami, które startują wraz z systemem operacyjnym) oraz funkcje usuwania prywatnych danych, między innymi historii przeglądarek, plików Cookie etc. Co ciekawe, podczas pierwszego uruchomienia programu program tworzy tak zwany punkt przywracania systemu – w przypadku wystąpienia problemów lub błędów, użytkownik może w każdej chwili powrócić do poprzednich ustawień.

Warto również zwrócić uwagę na moduł generujący informacje o systemie i sprzęcie, dzięki któremu użytkownik może uzyskać wszelkie dane na temat systemu operacyjnego, programach, podzespołach etc. Co prawda program udostępniany jest w darmowej wersji, która jest nieco ograniczona funkcjonalnie (brak m.in. funkcji zaawansowanego skanowania, wyszukiwania i usuwania złośliwego oprogramowania oraz szczegółowego czyszczenia rejestru), mimo to Advanced SystemCare Free oferuje ogrom innych, bardzo przydatnych narzędzi.

Do dyspozycji użytkownika oddano między innymi funkcję odzyskiwania danych usuniętych bezpośrednio z kosza na śmieci oraz możliwość dokładnego i wygodnego odinstalowywania programów. Nie zabrakło oczywiście opcji usuwania zbędnych plików, co pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku twardym oraz funkcji monitorowania pamięci RAM w celu jej optymalizacji. Do ciekawych i przydatnych funkcji wypada zaliczyć także defragmentację dysku twardego z możliwością jego sprawdzenia pod kątem błędów możliwość sprawdzania. Na deser dostajemy również moduł do aktualizacji sterowników z możliwością wykonania ich kopii zapasowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0