WindowsProgramyAirDroid 4.1.0.0

AirDroid 4.1.0.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
SAND Studio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22,47 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
141

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo rozbudowane funkcje zdalnej kontroli systemu Google Android.
  • Bardzo przydatny program, gdy np. zapomnimy telefonu z pracy.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Mimo wszystko istnieje zagrożenie prywatnych danych.

AirDroid to prosta w obsłudze, niewielka, ale bardzo funkcjonalna aplikacja, której głównym przeznaczeniem jest stworzenie środowiska podobnego do systemu Google Android na komputerze z systemem Windows. Dzięki temu będziemy mogli nie tylko szybko przesyłać pliki na i z urządzenia, ale również sterować nim zdalnie na odległość.

 

Po instalacji programu AirDroid jesteśmy w stanie uzyskać zdalny dostęp do urządzenia działającego w oparciu o system operacyjny Android, tj. smartfona, tabletu, itp. Wystarczy na urządzeniu zainstalować specjalną aplikację, skonfigurować ją, a następnie pobrać i zainstalować na komputerze program AirDroid. Następnie wystarczy zalogować się na swoje konto w programie, aby zdalnie sterować tabletem lub smartfonem.

 

Twórcy programu przygotowali wiele ciekawych funkcji, dzięki czemu oprócz takich podstaw, jak przesyłanie plików lub ich przenoszenie, zastosowano także opcję wyświetlania powiadomień o nieodebranych połączeniach lub wiadomościach. Co więcej, z poziomu programu AirDroid będziemy mogli przeglądać wszystkie wiadomości, wysyłać nowe, odrzucać rozmowy, itp. A to wszystko nawet bez konieczności posiadania telefonu lub tabletu w zasięgu wzroku! Możemy także przeglądać listę połączeń czy też kontakty zapisane w pamięci urządzenia. Jeśli telefon posiada modyfikację root, uzyskamy dostęp do jeszcze jednej, ciekawej funkcji o nazwie AirMirror. Co to takiego?

 

Dzięki niej uzyskamy dokładny wgląd w ekran urządzenia, a dodatkowo będziemy mogli sterować urządzeniem z poziomu komputera. Po zainstalowaniu, aplikacja AirDroid integruje się z menu kontekstowym, co dodatkowo ułatwia pracę i umożliwia skorzystania z podstawowych funkcji z poziomu, np. okna z plikami muzycznymi, itp. Co prawda program udostępniany jest na zasadzie darmowej licencji, jednak posiada ona spore ograniczenia. Przykładowo możemy ze swoim kontem połączyć tylko dwa urządzenia, ponadto transfer został ograniczony do zaledwie 200 MB na 15 dni, co raczej nie pozwoli na swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji. Na szczęście limit ten nie dotyczy połączenia poprzez WiFi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0