WindowsProgramyAkademia umysłu – Koncentracja 4.0

Akademia umysłu – Koncentracja 4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
542

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Możliwość tworzenia wielu profili
  • Nowoczesne metody poprawy koncentracji
Minusy:
  • Tylko 15 ćwiczeń

Akademia umysłu – Koncentracja to program edukacyjny zawierający zestaw ćwiczeń pozwalających poprawić pamięć, pobudzić wyobraźnię i udoskonalić umiejętności kojarzenia i analizy sytuacji. Program wcześniej nazywał się Akademia umysłu – Postrzeganie 1

Aplikacja posiada dziesięć poziomów trudności zadań oraz rozbudowany tryb nauki, który dostosowuje ćwiczenia do postępów użytkownika. Program daje możliwość tworzenia wielu profili, dzięki czemu z trybu nauki mogą korzystać całe rodziny i każdy może samodzielnie wykonywać kolejne zadania. Program składa się z 15 ćwiczeń, które zwiększają sprawność myślenia, postrzegania całościowego skomplikowanych układów oraz ułatwiają zapamiętywanie. Aplikacja została przystosowana do użytkowania zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Program jest przeznaczony dla dzieci, studentów, osób w średnim wieku oraz seniorów, którzy chcą utrzymać sprawność umysłową. 

Akademia umysłu – Koncentracja posiada prosty, intuicyjny interfejs, z czytelnymi, wyraźnymi przyciskami. Pełna wersja programu to koszt 29,90 zł. W ofercie producenta jest również Akademia Umysłu - Koncentracja 2 – program o podobnym poziomie trudności zadań, posiadający nowy zestaw ćwiczeń. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0