WindowsProgramyALLConverter PRO 1.3

ALLConverter PRO 1.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
ALLPlayer Group sp. z o.o. sp.k.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
268

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • intuicyjne menu w języku polskim
  • obsługa wielu formatów
Minusy:
  • płatna pełna wersja

ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolaPSP,  nawigacje GPS czy smartfony i zwykłe telefony komórkowe. Dzięki niej można dokonać konwersji filmu z komputera do formatu obsługiwanego przez któreś z wymienionych urządzeń. Mamy tu szerokie wsparcie dla różnego rodzaju formatów – od najbardziej popularnych po płyty DVD.

 

Użytkownik nie musi wcale być zaawansowanym znawcą tematu – program praktycznie wykonuje wszystko za niego. Tak więc parametry będę ustawione automatycznie, w dodatku w ten sposób, aby jakość konwersji była optymalna. To dobre rozwiązanie dla każdego, komu nie chce się ustawić wszystkiego ręcznie. Oczywiście można i tak – program oferuje dowolność w określaniu własnych parametrów.

Jednym z ciekawych rozwiązań programu, o jakich warto wspomnieć, jest możliwość zgrywania ścieżek dźwiękowych z płyt DVD do formatu mp3. Po dokonaniu konwersji możemy także dodawać napisy do filmików. Aplikacja pozwala także na pewne czynności edycyjne – jak na przykład łączenie plików bądź też ich przycinanie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0