WindowsProgramyALLConverter to 3GP/GSM 1.3

ALLConverter to 3GP/GSM 1.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
ALL Player
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • prosty w obsłudze
  • nie zajmuje wiele miejsca na dysku
  • możliwość dodawania napisów i prostej edycji wideo

ALLConverter to 3GP/GSM 1.3 to darmowy konwerter przygotowany przez twórców popularnej aplikacji do odtwarzania filmów wideo ALL Player. Jak sama nazwa wskazuje, możemy tu dokonywać konwersji plików do formatów 3GP używanych we wszystkich popularnych telefonach komórkowych oraz smartfonach. Ponadto aplikacja pozwala edytować filmik, dodając napisy (pliki tekstowe srt, smi, mpl2, txt, sub i inne), które zostaną przystosowane do nowego formatu obrazu.

 

Cały proces konwersji materiału wideo przebiega niezwykle szybko, a obsługa programu nie powinna stanowić dla nikogo problemu. Konwenter potrafi także przygotować skórki dedykowane pod każdy telefon – co pozwoli nie tylko na łatwiejszą konwersję, ale też na dostęp do zaawansowanych funkcji.
Dodatkowo można też pobrać ekstra ustawienia programu, pozwalające zmieniać rozmiar czcionki oraz jej kolor. Aby po konwersji nie trzeba było szukać filmiku, skonwertowany plik znajdzie się w tym samym folderze, co wyjściowy. Z pewnością też wiele osób zainteresuje fakt, że można używać aplikacji zarówno w celach komercyjnych, jak i domowych.

Darmowy ALLConverter to 3GP/GSM w wersji 1.3 pozwoli na przeniesienie na ekran komórki wszystkich ulubionych filmików – dzięki temu nie musimy się z nimi rozstawać. Jedyne, co nas ogranicza, to ilość pamięci w telefonie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0