WindowsProgramyAlligator Flash Designer 8.0.24

Alligator Flash Designer 8.0.24 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Selteco Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
440

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Wsparcie dla ActionScript
  • Możliwość dodawania animacji SWF
  • Duże możliwości edycji grafiki
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Efekty pracy mogą okazać się nienowoczesne

Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne, rozbudowane animacje, które mogą zostać wykorzystane na stronach internetowych i w aplikacjach. 

Alligator Flash Designer pozwala na stworzenie animacji, wypełnienie tła plikiem graficznym w formacie BMP, wstawianie elementów i symboli, stworzenia intra i outra, a także używanie wbudowanych efektów, wśród których znajdziemy na przykład zoom czy wygaszenie. Dodatkową zaletą jest posiadanie przez niego dwóch Kreatorów – jeden to Kreator Pokazu Slajdów, drugi – Kreator Introdukcji. Co więcej, mamy tu możliwość wstawienia istniejących już animacji do projektu! Pozwala to na zmienianie w dowolny sposób filmików wykonanych przez inne osoby.

Nasze animacje można wzbogacać o ścieżki dźwiękowe w formacie MP3, WAV: może to być zarówno muzyka, jak i dźwięki przypisane do zdarzeń. Program został wyposażony w narzędzie do obróbki zdjęć oraz dodawania tekstu (również ze znacznikami HTML), a także wsparcie dla ActionScript (m.in. programowanie zdarzeń myszy). Alligator Flash Designer daje możliwość definiowania częstotliwości filmu, która domyślnie jest ustalona na 20 Hz.

Alligator Flash Designer pozwala na eksport do pliku SWF lub wygenerowanie kodu HTML wraz z wkomponowanym dziełem. Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0