WindowsProgramyALNO Kitchen Planner 13a

ALNO Kitchen Planner 13a download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
ALNO AG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Łatwe użytkowanie
  • Program jest nezpłatny
Minusy:
  • Z racji promocyjnego charakteru aplikacji meble są tylko jednego producenta

ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

Projektowanie zaczynamy już od pustego pomieszczenia. Po ustaleniu jego wymiarów rozpoczynamy urządzanie. Użytkownik ma liczne opcje do wyboru, program pozwala określić między innymi rodzaj okien czy okapu kuchennego. Elementy umieszcza się na projekcie przy użyciu metody "drag and drop", co znacznie wpływa na wygodę pracy z programem. ALNO Kitchen Planner umożliwia obejrzenie gotowego już projektu w module 3D. Moduł ten pozwala dodatkowo na  wybór rodzaju i natężenia oświetlenia. Aplikacja została wyposażona w możliwość zapisu projektów, a także bezpośredniego ich wydrukowania z programu. 

Narzędzie ALNO Kitchen Planner wymaga procesora 1GHz, 512MB pamięci RAM, rozdzielczości 1024x768, karty graficznej 128 MB (np. nVidia GeForce 4, ATI Radeon 9600) i minimalnie 59MB wolnego miejsca na dysku twardym. Program jest dostępny w angielskiej wersji językowej. Aplikacja jest całkowicie darmowa. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0