WindowsProgramyAmara Intro and Banner Builder 3.31

Amara Intro and Banner Builder 3.31 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Amara Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Prosty interfejs
  • Spore możliwości
Minusy:
  • Wysoka cena licencji
  • Brak możliwości zapisu animacji w wersji testowej

Amara Intro and Banner Builder pozwala w prosty sposób stworzyć ciekawe, animowane banery oraz różnego rodzaju animacje internetowe.

Program cechuje się łatwą obsługą - pracuje w trybie WYSIWYG i posiada intuicyjny interfejs w angielskiej wersji językowej. Amara Intro and Banner Builder pozwala na ustalanie wielkości grafiki, kolorów tła, ramek, odnośników do stron oraz różnych efektów, w tym dźwięku. 

Po zapisaniu animacji do pliku SWF, Amara Intro and Banner Builder udostępnia kod, który można wstawić na stronę internetową. Program generuje kod w zgodzie ze standardem HTML5.

Duża zaletą programu jest jego intuicyjność. Twórcy tworząc aplikacje, założyli sobie prostotę, dlatego do jego obsługi niewymagana jest wiedza z programowania. Już w trzech krokach można utworzyć ciekawe animacje, które uatrakcyjnią stronę internetową lub sygnaturkę na forum dyskusyjnym.

Amara Intro and Banner Builder został wydany na licencji trial. Pełna wersja to wydatek 39.95 dolara. Jeżeli poszukujecie podobnego darmowego narzędzia, zapraszamy do działu Projektowanie flash, gdzie znajdują się programy o zbliżonej funkcjonalności.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0