WindowsProgramyAndy 46.16.55

Andy 46.16.55 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Andy OS Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
453,28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
86

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Oddanie systemu Android praktycznie w 100 procentach.
  • Wiele ciekawych i przydatnych funkcji oraz opcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Estetyczny i czytelny interfejs.
Minusy:
  • Bardzo sporadyczne problemy z wydajnością oraz stabilnością.

Andy to bardzo ciekawy, w pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program, za pomocą którego na komputerze stacjonarnym lub laptopie uruchomimy mobilny system operacyjny Google Android. Dzięki temu będziemy mogli zainstalować i uruchomić praktycznie wszystkie ciekawe aplikacje przeznaczone tylko na ten system. 

 

Program Andy przeznaczony jest nie tylko na komputery z systemem Windows, ale również na maszyny wyposażone w system operacyjny Mac OS X. Po instalacji i poprawnej konfiguracji możemy poczuć się tak, jakbyśmy posiadali urządzenie z systemem Android. Co więcej, do dyspozycji mamy praktycznie taki sam interfejs oraz funkcje włącznie z możliwością korzystania ze sklepu Google Play, a jak wiemy, w sklepie tym możemy znaleźć setki darmowych gier i aplikacji przydatnych w codziennym życiu. Dzięki programowi Andy możemy korzystać z tych samych aplikacji co na smartfonie lub tablecie, na ekranie komputera.

 

Poza podstawową funkcją emulowania systemu Android, aplikacja posiada wiele ciekawych rozwiązań. Przykładowo, możemy skonfigurować swojego smartfona tak, aby pełnił rolę bezprzewodowego kontrolera w trakcie rozgrywki. Ponadto, możemy również korzystać z kontrolerów przeznaczonych dla konsol Xbox lub PlayStation. Mało tego, tego program wspiera również technologię mult-touch i pozwala na przypisanie klawiszy w celu dostosowania systemu sterowania do własnych preferencji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0