WindowsProgramyAndy 46.16.66

Andy 46.16.66 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Andy OS Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
468,15 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
215

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Oddanie systemu Android praktycznie w 100 procentach.
  • Wiele ciekawych i przydatnych funkcji oraz opcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Estetyczny i czytelny interfejs.
Minusy:
  • Bardzo sporadyczne problemy z wydajnością oraz stabilnością.

Andy to bardzo ciekawy, w pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program, za pomocą którego na komputerze stacjonarnym lub laptopie uruchomimy mobilny system operacyjny Google Android. Dzięki temu będziemy mogli zainstalować i uruchomić praktycznie wszystkie ciekawe aplikacje przeznaczone tylko na ten system. 

 

Program Andy przeznaczony jest nie tylko na komputery z systemem Windows, ale również na maszyny wyposażone w system operacyjny Mac OS X. Po instalacji i poprawnej konfiguracji możemy poczuć się tak, jakbyśmy posiadali urządzenie z systemem Android. Co więcej, do dyspozycji mamy praktycznie taki sam interfejs oraz funkcje włącznie z możliwością korzystania ze sklepu Google Play, a jak wiemy, w sklepie tym możemy znaleźć setki darmowych gier i aplikacji przydatnych w codziennym życiu. Dzięki programowi Andy możemy korzystać na ekranie komputera z tych samych aplikacji co na smartfonie lub tablecie.

 

Poza podstawową funkcją emulowania systemu Android, aplikacja posiada wiele ciekawych rozwiązań. Przykładowo, możemy skonfigurować swojego smartfona tak, aby pełnił rolę bezprzewodowego kontrolera w trakcie rozgrywki. Ponadto, możemy również korzystać z kontrolerów przeznaczonych dla konsol Xbox lub PlayStation. Mało tego, program wspiera również technologię multi-touch i pozwala na przypisanie klawiszy w celu dostosowania systemu sterowania do własnych preferencji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0