WindowsProgramyAnyTV 5.14

AnyTV 5.14 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
FDRLab, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
486

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Kilka tysięcy kanałów
Minusy:
  • Niewielka funkcjonalność darmowej wersji

Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

Program posiada dostęp do programów ogólnonarodowych, satelitarnych, kablowych i internetowych. Łączna liczba kanałów to ponad 2630, a wśród nich kilkadziesiąt polskich stacji, Aplikacja umożliwia również odtwarzanie stacji radiowych w liczbie ponad 4750. Kanały pochodzą ze 100 krajów z całego świata. Jeśli jakiś program nie działa, użytkownik ma możliwość zgłoszenia aplikacji, a wszelkie problemy są uaktualniane przez częste, czasem nawet codzienne, aktualizacje.

Zaletą AnyTV jest niewielki rozmiar, prostota użytkowania, którą gwarantuje wygodna lista kanałów oraz duże ikony pozwalające na łatwe przełączanie między funkcjami AnyTV. Telewizję można oglądać w oknie programu lub na pełnym ekranie. Kanały telewizyjne są wyświetlane przy użyciu formatów Windows Media lub RealVideo.

AnyTV jest dostępne całkowicie za darmo, nie wymaga od użytkownika rejestracji lub instalacji niechcianego oprogramowania takiego jak toolbary do przeglądarek. Aplikacja pracuje bez problemu na najnowocześniejszych systemach Windows, ale nie sprawia również problemu na starszych: Windows 2000 czy XP.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0