WindowsProgramyAppCleaner 2.1

AppCleaner 2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
UpdateStar
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromna liczba opcji dotyczących czyszczenia i optymalizacji systemu.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość wyświetlenia informacji na temat kasowanych plików.
Minusy:
  • Nieco ubogi wizualnie interfejs użytkownika.

AppCleaner to łatwe w obsłudze i bardzko skuteczne narzędzie do czyszczenia i optymalizacji systemu operacyjnego Windows. Program umożliwia oczyszczenie dysku ze wszystkich pozostałości po odinstalowanych programach uwalniając tym samym wolne miejsce.

Po odinstalowaniu każdej aplikacji, na dysku twardym oraz w rejestrze mogą pozostać zbędne pliki, które po jakimś czasie mogą zajmować sporą powierzchnię. Na szczęście program AppCleaner może poradzić sobie z tymi plikami w prosty i skuteczny sposób. Obsługa narzędzia jest jasna i nieskomplikowana, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z opanowaniem wszystkich zastosowanych w AppCleaner opcji i funkcji.

Po rozpoczęciu procesu wyszukiwania plików, program wyświetla postęp działań w formie procentowej. Po zakończeniu analizy, program wyświetla szczegółowe dane na temat plików, takie jak ich rozmiar, ilość tych plików, ilość pozycji, lokalizacja plików etc. Wyświetlona lista może być dowolnie modyfikowana tj. użytkownik może segregować listę wedle określonych kryteriów: rozmiar plików, lokalizacja etc. Warto również wspomnieć o module czyszczenia w programie AppCleaner, który podzielono na kilka sekcji.

Główną sekcją oprogramowania jest karta, odpowiedzialna za oprogramowanie. W tym przypadku do dyspozycji użytkownika oddano narzędzia, które odpowiadają za czyszczenie dysku z pozostałości po odinstalowanych programach i aplikacjach. Dodatkowo lista, została podzielona na dodatkowe kategorie, które służą do czyszczenia systemu operacyjnego Windows, przeglądarek internetowych, multimediów etc.

Opcja czyszczenia przeglądarek internetowych przyda się przede wszystkim tym, którzy chcą chronić swoją prywatność. Za pomocą AppCleaner możemy usunąć prywatne dane powstałe podczas przeglądania Internetu, takie jak historia przeglądania, pliki cookie (tzw. ciasteczka), pliki tymczasowe danych logowania, zapisanych danych formularzy, informacji o sesji, właściwości stron, kopii zapasowych, zrzutów pamięci, logów, ustawień, etc.

Program AppCleaner poradzi sobie również z czyszczeniem systemowego rejestru wykrywając nieaktywne wpisy i kasując je w celu usprawnienia działania całego komputera. Za pomocą modułu wbudowanego w program AppCleaner wykryjemy nieaktualne ścieżki aplikacji oraz niepotrzebne wpisy dotyczące czcionek, plików pomocy, instalatorów, współdzielonych bibliotek DLL, MUI Cache, CLSID, rozszerzeń, autostartu, usług czy deinstalatorów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0